Як зробити плавний перехід в фотошопі. об'єднання двох фотографій з плавним переходом в фотошопі.

Створення колажу - це не просто об'єднання декількох фотографій в одну. Правильний колаж показує майстерність автора, а також демонструє його вміння красиво і грамотно розташувати фотографії так, щоб це виглядало стильно і привабливо. Вдалим і помітним буде колаж, в якому між фотографіями немає помітних кордонів - натомість фотографії як би перетікають один в одного. Цього ефекту можна домогтися, виконавши нескладні операції в Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії приблизно однакового розміру, які ви хочете об'єднати в колаж.
2
Натисніть клавішу V, щоб активувати інструмент переміщення, і перетягніть одну фотографію на іншу, щоб вони опинилися обидві в одному вікні в двох різних шарах.
3
Виберіть у списку з з'явилися двох шарів верхній, а потім додайте до нього векторну маску (Add layer mask).
4
Близько піктограми фотографії в рядку шару з'явиться піктограма маски у вигляді білого квадрата. Клацніть на неї, щоб активувати шар. Піктограма буде обведена чорною рамкою, що показує її активність.
5
На панелі інструментів виберіть градієнт і вкажіть напрямок градієнта, провівши лінію від правого нижнього кута до правого верхнього кута. Ви помітите, як одне із зображень почне проявлятися крізь інше там, де ви провели кутовий градієнт.
6
Експериментуйте і міняйте довжину і ширину градієнта, поки результат вас не задовольнить, і зображення не будуть плавно і красиво перетікати одна в одну в тому місці, в якому ви хочете бачити перехід.
7
Щоб домогтися потрібного ефекту, використовуйте градієнт тільки при активованому режимі маски шару - в іншому випадку, у вас нічого не вийде.
8
Виходьте з режиму маски, клацнувши курсором миші на піктограмі фотографії в шарі, вже після того, як ваш колаж буде готовий.
9
Об'єднайте шари (Merge layers) і збережіть колаж в потрібному форматі.