Як скасувати нумерацію сторінок в ворде. Як скасувати автоматичну розбивку на сторінки в ворде.

Нумерація сторінок виконується в документах офісного додатка Microsoft Word автоматично і не вимагає додаткових дій з боку користувача. Ця опція може виявитися непотрібною в певної категорії створюваних документів. У цьому випадку потрібно зворотна операція - скасування нумерації сторінок.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word 2003, 2007.
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Microsoft Word для виконання операції скасування нумерації сторінок в обраному документі і вкажіть пункт «Колонтитули» в меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми. Результатом стане відкриття панелі інструментів «Колонтитули» з областю введення необхідного тексту, обмеженої пунктиром, у верхній частині документа і кнопками управління (для Microsoft Word 2003).
2
Оберіть колонтитул, що містить номери сторінок і вкажіть номер сторінки (для Microsoft Word 2003).
3
Натисніть кнопку Delete і завершите роботу панелі «Колонтитули» (для Microsoft Word 2003).
4
Повторіть вищеописану процедуру в кожному з існуючих розділів документа при наявності в обраному документі кількох розділів і неможливості автоматичного видалення нумерації сторінок у всіх розділах (для Microsoft Word 2003).
5
Виконайте клік лівої кнопки миші на номер сторінки при використанні команди «Номери сторінок» в меню «Вставка» для виділення вказаного номера в рамку і повторіть клік на лінії кордону самої рамки. Курсор при цьому повинен прийняти вигляд хрестоподібної стрілки (для Microsoft Word 2003).
6
Натисніть функціональну клавішу Del для видалення номера сторінки обраного документа Microsoft Word (для Microsoft Word 2003).
7
Вкажіть пункт «Колонтитули» в меню «Вид» верхній панелі вікна інструментів програми і перейдіть на вкладку «Вставка» діалогового вікна для виконання операції видалення нумерації сторінок в обраному документі Microsoft Word (для Microsoft Word 2007).
8
Натисніть кнопку «Номер сторінки» і вкажіть команду «Видалити номери сторінок» в випадаючому списку команд для завершення процесу очищення (для Microsoft Word 2007).
Корисна порада
Для видалення частини номерів слід виконати попередню розбивку документа на розділи.