Як купити квартиру в Іспанії.

Придбати нерухомість в Іспанії може як юридична, так і фізична особа. Привабливість покупки квартири в цій країні полягає в тому, що середня вартість квадратного метра там нижче, ніж у великих містах Росії, клімат - сприятливий, а процедура оформлення угоди купівлі-продажу порівняно проста.
Інструкція
1
Виберіть об'єкт нерухомості, який ви хочете придбати. Ви можете звернутися в спеціалізоване агентство, яке допоможе підібрати варіанти, що влаштовують вас з географічної та фінансової точки зору. Перевірте (або доручіть відповідної організації), хто є власником квартири, чи має він заборгованість по сплаті податків і рахунків за комунальні послуги.
2
Відкрийте рахунок в іспанському банку на своє ім'я. Через нього будуть здійснюватися платежі за покупку.
3
Підпишіть попередній договір купівлі-продажу об'єкта нерухомості (своєрідний договір про наміри). В цьому документі фіксуються дані про квартиру, розмірі авансового платежу, способи та терміни оплати. Авансовий платіж в загальному випадку становить 10% від вартості квартири і підтверджує факт резервування об'єкта для покупця.
4
Отримайте ідентифікаційний номер іноземця (NIE). Для його отримання необхідно надати чинний закордонний паспорт, діючу шенгенську візу, відкриту в Посольстві Іспанії, 2 фото розміром 3 на 4 см, заповнену форму. Всі документи пред'являються в місцеве відділення поліції в Іспанії. Термін підготовки ідентифікаційного номера іноземця становить до 30 днів. Під цим номером ви будете зареєстровані в податкових органах, він знадобиться для оформлення контрактів з постачальниками електрики, води, покупки автомобіля.
5
Підпишіть договір купівлі продажу (Esccritura Publica), завірте договір у іспанського нотаріуса. Переведіть зі свого банківського рахунку решту вартості квартири на рахунок продавця.
6
Сплатіть податки. Проконсультуйтеся з фахівцем з податкового права в Іспанії, оскільки ставки варіюються в різних провінціях. До того ж є відмінності в оподаткуванні при покупці новобудови і житла на вторинному ринку.
7
Оформіть реєстрацію квартири в Регістрі Власності Іспанії. Цей процес займає 3-4 місяці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5h5cMVuxotk
Зверніть увагу
Іспанія - економічно розвинута країна Європи, що має багату історію і культуру, що також приваблює багатьох російських купити іспанську нерухомість: квартиру або будинок. В Іспанії немає ніяких обмежень для покупки нерухомості іноземцями, але, звичайно, як і у всякій країні, є певні закони, які треба знати і дотримуватися при її покупці.
Корисна порада
Хочете придбати квартиру в Іспанії? Власник має право в будь-який момент продати свою нерухомість, здати її в оренду, купити нову і так далі. За законами Іспанії чоловік і дружина мають рівні права на загальну нерухомість. У разі раптової смерті одного з подружжя, якщо за життя не було з його боку довіреності або заповіту, продаж нерухомості може вчинити інший чоловік, тільки після судового підтвердження цього факту.