Як встановити програму в автозавантаження. встановити автозавантаження програми.

Додавання програми в автозавантаження дозволяє не витрачати час на запуск тих додатків, які ви включаєте відразу ж після завантаження операційної системи. Деякі програми вже мають вбудовану опцію автозавантаження, а для деяких необхідно встановлювати спеціальні настройки.
Інструкція
1
Додайте програму в автозавантаження за допомогою її внутрішніх налаштувань. Для цього перейдіть в меню «Сервис» програми, або "Налаштування". Зазвичай автозагрузка знаходиться у вкладці (розділі) «Загальні».
2
Далі знайдіть пункт «Запускати при завантаженні системи» або «Автозапуск з Windows», встановіть прапорець біля цього пункту. В англійських версіях програм ця опція може називатися Start with Windows, або Autostart.
3
Налаштуйте автозапуск програми в операційній системі Windows іншим методом, якщо в настройках немає даного пункту. Щоб додати додаток в автозавантаження, перейдіть в папку, де воно знаходиться. Далі клацніть правою кнопкою миші по виконуваного файлу, виберіть пункт «Створити ярлик». В папці з'явиться ярлик програми.
4
Щоб встановити автозагрузку програми, викличте контекстне меню на ярлику, виберіть пункт копіювати. Далі клацніть правою кнопкою миші по кнопці «Пуск», виберіть команду «Провідник», далі перейдіть в лівій частині програми в папку «Програми» - «Автозавантаження».
5
У правій частині вікна провідника клацніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «Вставити». Ярлик програми додасться в автозавантаження.
6
Скачайте і встановіть утиліту Starter для управління автозавантаженням програм. Для цього перейдіть на офіційний сайт програми http://codestuff.tripod.com/products_starter.html, виберіть команду Download, дочекайтеся завантаження програми, встановіть її на комп'ютер. У вікні програми будуть показані елементи автозавантаження вашої системи.
7
Для додавання нового компонента автозавантаження клацніть по кнопці зі знаком плюса «Новий». Відкриється діалогове вікно, в ньому введіть ім'я елемента, далі вкажіть шлях до файлу в полі «Значення».
8
Виберіть в меню «Вид», як запускатиметься даний додаток: у вікні, в згорнутому вигляді на панелі завдань, або в розгорнутому варіанті. Натисніть кнопку ОК, щоб додати обрану програму в автозавантаження.
Зверніть увагу
Як додати програму в автозавантаження. Коли ви включаєте свій комп'ютер, першим ділом завантажується ваша операційна система. Способів додати файл в автозавантаження декілька. Першим ділом ви можете поритися в налаштуваннях потрібної вам програми і пошукати там відповідну опцію.
Корисна порада
Існує два способи додавання програми в автозавантаження. Перший спосіб. Йдемо в Мій комп'ютер> Диск з встановленою ОС> Documents and Settings> Ім'я комп'ютера (або облікового запису)> Головне меню> Програми> Автомат і перетягуємо сюди ярлик (ярлик, а не exe-файл) необхідної програми. Все, після перезавантаження, додана програма повинна запуститися автоматично зі стартом Windows.
Часто використовувані програми так і хочеться додати в автозагрузку , щоб під час запуску системи вони автоматично включалися. Але не всі розробники оснащують свої продукти такими зручностями, і тут на допомогу приходять стандартні засоби Windows.
Інструкція
1
Дійсно, деякі програми дозволяють в своїх настройках виставити можливість стартувати разом із завантаженням робочого столу і точно так же прибирати програму з автозапуску. Особливо зручно додавати в автозагрузку онлайн-месенджери, торрент-програми, і всі ті додатки, які доводиться використовувати регулярно. Але якщо ваша улюблена програма не має додаткових налаштувань для автозавантаження, це можна виправити, і робиться це дуже просто.
2
Натискайте в панелі завдань всім відому кнопку «Пуск» і переходите в розділ "Всі програми". Шукайте пункт меню «Автозавантаження» і клацайте по ньому двічі.
3
Перед вами відкриється папка, і в ній, можливо, вже будуть знаходитися ярлики деяких програм. Все, що вам залишається зробити - це перетягнути ярлик потрібної вам програми в цю папку! Після чого можна закрити папку, а в момент наступного завантаження комп'ютера, ви приємно зрадієте тому, що ваша програма автоматично запустилася!
Корисна порада
Якщо вам згодом захочеться відключити автозавантаження програми, вам залишиться тільки видалити її з тієї ж самої папки.