Як включити реєстр Windows xp.

Реєстр операційної системи Windows являє собою базу даних всіх налаштувань системи. Налаштування апаратної середовища, програм, облікових записів користувачів і самої системи розташовані в ієрархічному порядку, а деякі доступні для редагування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу на клавіатурі із зображенням логотипу Windows. Виберіть пункт «Виконати». Якщо ви не знаходите в меню пункт «Виконати», відредагуйте налаштування меню, клікнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Пуск», знайдіть у списку, розміщеному нижче, команду «Виконати» і встановіть прапорець поруч з нею.
2
В полі вікна «Виконати» наберіть команду regedit і натисніть клавішу введення. Запуститься Редактор реєстру Windows. У лівій частині вікна знаходиться дерево значень реєстру, розділене по областях. У правій частині відображається вміст папки, якщо вона має якісь параметри. Дана система відповідає за багато параметрів в комп'ютері і виконує безліч команд за допомогою консолі.
3
Знайти необхідний параметр в реєстрі можна за допомогою пошуку, який доступний з меню. У меню також є пункт «Експорт», за допомогою якого можна зробити резервну копію поточного реєстру, і «Імпорт», який завантажує версію реєстру з файлу.
4
Запустити реєстр Windows також можна через «Диспетчер завдань», в меню якого є пункт «Виконати». Редактор реєстру також підтримує можливість підключення реєстру сторонньої системи по локальній мережі. Зробіть копію реєстру перед внесенням змін. При пошкодженні реєстру операційна система відмовиться завантажуватися, і її запуск доведеться відновлювати сторонніми програмами.
Корисна порада
Різні вірусні програми часто "прописуються" саме в реєстрі, тому використовуйте ліцензійне антивірусне програмне забезпечення для захисту всіх даних. Регулярно скануйте всі локальні диски комп'ютера, тимчасові папки та файли, реєстр, підключені носії.