Як змінити фон в фотошопі. Як змінювати фон фотографіїі.

Уміння змінювати фон зображення в Фотошопі дає вам необмежені можливості в фотомонтаж і створенні колажів із зображень друзів, власних фотографій і красивих фонів. Не потрібно бути майстром Фотошопа, щоб змінити фон будь-якої фотографії.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, яку ви хочете помістити на новий фон, а також бажане фонове зображення, яке має бути приблизно того ж розміру і дозволу, як само фото.
2
Підбирайте фон і фотографію так, щоб у них був приблизно один рівень яскравості, освітленості і колірної насиченості. Чим менше операцій із зміною кольорів ви справите, тим реалістичніше виглядатиме майбутній колаж.
3
Відкрийте вікно з фотографією, яку потрібно вирізати зі старого фону. Виберіть інструмент швидкої маски клавішею Q. Візьміть м'яку кисть невеликого діаметру і починайте зафарбовувати фігуру людини так, щоб повністю обвести зсередини все його контури і не залишити жодної незафарбовані області фігури.
4
Щоб акуратно виділити дрібні деталі, волосся і пальці рук, виберіть більш тонку кисть і доробіть виділення. Після того, як ви повністю закрасите фігуру, натисніть Q, щоб вийти з режиму швидкої маски. Ви побачите, що зафарбована область перетворилася на виділення.
5
Клацніть на виділеній фігурі правою кнопкою і натисніть Layer via copy, щоб скопіювати фігуру на новий шар. Потім зніміть виділення, на окремому шарі, куди ви перенесли фігуру, скопіюйте її (Ctrl + C), зайдіть у вікно з відкритим новим фоном і натисніть Ctrl + V, щоб вставити на нього фігуру людини.
6
Уже на новому тлі продублюйте шар з людською фігурою (Duplicate layer) і об'єднаєте шари. Перебуваючи на шарі з фігурою, натисніть Ctrl + T, щоб відкрився інструмент зміни розмірів і форми - Free Transform. З натиснутою клавішею Shift, не змінюючи пропорцій фігури, змінюйте її розміри - збільшуйте або зменшуйте так, щоб фігура виглядала в новому оточенні пропорційно і достовірно.
7
Додайте фігуру там, де вона буде виглядати найбільш вдало і вигідно. Потім перевірте, чи не сильно різниться колірна гамма і освітленість фігури з фотографії і фону.
8
Подгоните освітленість і насиченість, використовуючи Levels і HueSaturation. Змініть режим змішування шарів на Soft Light. Потім клацніть в меню Layer параметр Matting і виберіть Defringe в 1 піксель - це дозволить згладити небажані нерівності і світлі смуги навколо вставленої на новий шар фігури.
Зверніть увагу
Як змінити фон в Фотошопі. Дуже часто доводиться стикатися з тим, що фон на фотографії стає не найбільш приємним доповненням до загальної композиції фотознімку. Для цього нам знадобляться дві фотографії, з якими нам належить працювати, в даному випадку це фотографія людини і фотознімок, який ми будемо використовувати в якості фонового.
Корисна порада
Відмінний відео урок, з якого ви дізнаєтеся як змінювати фон в Фотошопі. Для початківців дизайнерів це один з найчастіших питань. Зміна фону дуже часто використовується в оформлювальних роботах. Поміняти фон в фотошопі при деякому завзятості й умінні досить не складно. Дивіться навчальне відео зі зміни фону в Фотошопі в режимі онлайн на нашому сайті абсолютно безкоштовно в будь-який зручний для вас час.