Як перезавантажити драйвери. Як перезавантажити пристрій.

При підключенні до персонального комп'ютера будь-якого пристрою, ви встановлюєте драйвери цього пристрою, які є на установчому диску. Ви цього деколи і не помічаєте, слідуючи покроковим підказкам системи. Але іноді виникають ситуації, коли підключений до комп'ютера обладнання перестає працювати через збій, що стався з драйверами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
У цьому випадку їх потрібно перезавантажити, або, по-іншому, оновити. Якщо ви знаєте, де розміщені драйвери пристрою, зробити це можна самостійно. Зазвичай вони поміщені в папці, яка створюється на жорсткому диску при установці устаткування. Лежить ця папка в програмних файлах (Program Files). Зазвичай системним локальним диском на персональному комп'ютері є розділ С.
2
Отже, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». Клацніть по вкладці «Система й обслуговування». У вікні, виберіть вкладку «Система» і уважно вивчіть меню зліва. Серед пунктів меню буде «Диспетчер пристроїв». Клацніть по ньому. У ранніх версіях Windows вибираєте просто «Система». Потім «Диспетчер пристроїв».
3
Перед вами відкриється вікно зі списком всіх підключених до вашого комп'ютера пристроїв. Знайдіть у списку пристрій, драйвери якого необхідно оновити. Неробочі драйвери матимуть радом з назвою маленький жовтий значок у вигляді трикутника зі знаком оклику. Клацніть по драйверу правою кнопкою миші.
4
В меню оберіть опцію «Оновити драйвер». Відкриється діалогове вікно, де виберіть команду «Здійснити пошук драйвера на даному комп'ютері». Запуститься програма пошуку драйвера, яка відкриє нове вікно з його ім'ям. Тут вам потрібно вибрати місце зберігання драйвера. Для цього клікніть лівою кнопкою миші по команді «Обзор». У списку папок знайдіть ту, де зберігаються драйвери вашого пристрою. Клацніть по ній. У командному рядку буде вказана адреса вашої папки.
5
Клацніть по кнопці «Оновити» або «Запустити». Драйвер оновиться. Таким же чином перезавантажте всі драйвери пристрою. Причому починати оновлення необхідно з нижнього у списку драйвера. Як тільки поновіть все драйвера на комп'ютері, перезавантажте його.