Як підвищити гучність ноутбука. Як зробити звук при перегляді онлайн фільмів голосніше.

Напевно багато хто з тих, хто користується ноутбуками , помічали, що гучність вбудованих динаміків занадто мала, щоб організовувати вечірні перегляди останніх кіношедеврів. Часто доводиться тільки прислухатися, що приносить мало задоволення від такого перегляду.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Media Player Classic;
  • - CyberLink PowerDVD;
  • - Kmplayer.
Інструкція
1
Існує кілька способів збільшення гучності динаміків ноутбука під час перегляду фільмів. Кожен спосіб залежить від встановленого програмного забезпечення. Якщо ви встановлювали набір кодеків K-Lite Codec Pack, могли бачити серед інших програм цього набору мультимедіа плеєр Media Player Classic. З його допомогою можна штучно підвищити гучність переглядаються і прослуховує файлів.
2
Відкрийте програму, у верхньому меню знайдіть розділ View і виберіть пункт Options. У вікні, перейдіть до блоку Internal Filters (у лівій частині вікна), виберіть розділ Audio Switcher. У правій частині вікна ви побачите повзунок Boost, перемістіть його у вкрай праве положення і натисніть кнопки «Застосувати і« ОК. Приблизно через секунду рівень звуку автоматично зросте.
3
Якщо на вашому ноутбуці є встановлена програма CyberLink PowerDVD, спробуйте збільшити рівень звуку з її допомогою. У головному вікні програми натисніть праву кнопку миші, з контекстного меню виберіть пункт Configuration (Настройки) або натисніть клавіші Ctrl + C.
4
У вікні перейти до розділу Audio і натисніть кнопку Advanced. Серед представлених варіантів зробіть вибір на користь Noisy Environment. Двічі натисніть на кнопки «ОК. Поставте на відтворення будь-якої відеофільм і виставте максимальну гучність, її має вистачити для приємного перегляду (без спроб почути промову акторів).
5
Але якщо ви постійно використовуєте плеєр Kmplayer, всі попередні рухи тіла вам більше не знадобляться. Цей плеєр відрізняється високою гучністю і в комплект вже входить набір важливих кодеків. Для збільшення гучності необхідно прокрутити вгору коліщатко миші. Також в програмі є функція автоматичного підстроювання рівня звуку, залежно від якості запису.