Джойстик для комп'ютера: Як підключити правильно.

Принцип підключення до комп'ютера будь-якого зовнішнього пристрою практично однаковий, незалежно від того, підключаєте ви принтер, відеокамеру, фотоапарат або звичайний джойстик.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - драйвера;
  • - інтернет.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні підключити джойстик до вашого комп'ютера. Знайдіть на комп'ютері гніздо, роз'єм або порт для даного пристрою. Підключіть джойстик. Також варто відзначити, що з подібними пристроями в комплекті надається спеціальна інструкція, згідно з якою потрібно проводити підключення та установку всіх системних параметрів на комп'ютері.
2
Для нормальної роботи якого необхідні драйвери, встановлювані на персональний комп'ютер, йдуть настановні диски. Після того, як ви підключили джойстик до комп'ютера, вставте в дисковод інсталяційний диск. Зачекайте кілька секунд, поки комп'ютер читатиме диск. Зазвичай будь-який диск запускається автоматично. Якщо такого не сталося, то увійдіть в папку «Мій комп'ютер» і клікніть двічі лівою кнопкою миші по значку диска. До того часу звичайний значок повинен змінитися на логотип, який має інсталяційний диск.
3
За відсутності диска зверніться в сервіс, де купували даний пристрій або завантажте необхідне програмне забезпечення самостійно в інтернеті. У вікні, прочитайте ліцензійну угоду і поставте прапорець навпроти «Я приймаю» або «Я згоден» з умовами ліцензійної угоди. Програма автозапуску почне установку драйверів пристрою, в вашому випадку джойстика. Вам залишається читати питання і натискати на кнопку «Ок» або «Далі».
4
Коли установка програмного забезпечення буде завершена, клікніть по кнопці «Готово». Пристрій готовий до роботи. Для збереження всіх параметрів в операційній системі перезавантажте комп'ютер і спробуйте зіграти в гру.