Як видалити програму аваст.

Завантаживши програму в свій персональний комп'ютер і покористувавшись нею якийсь час, ви розумієте, що дана утиліта вам більше не потрібна. Або ви знайшли аналог даної програми, який краще і зручніше, ніж колишня. Що робити зі старою утилітою?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Наприклад, антивірусна програма Аваст (avast). Не всім вона подобається, не всіх влаштовує принцип її роботи. Є антивірусне програмне забезпечення простіше і надійніше даної програми. Виникає питання: як видалити Аваст зі свого комп'ютера? Існує безліч способів видалення програм. Є спеціальні утиліти, які видаляють все непотрібне програмне забезпечення, чистять ваш комп'ютер і виконують безліч інших функцій. Але їх потрібно встановлювати з диска або завантажувати з інтернету.
2
Існують способи видалення програм набагато простіше, ніж зазначений вище. При установці будь-якого програмного забезпечення, у тому числі і Аваст, як додаток йде і програма видалення (деінсталяції). Щоб запустити цю програму, увійдіть в меню «Пуск», виберіть опцію "Всі програми".
3
У списку, знайдіть папку «Аваст». Клікніть по значку "+" поруч з папкою. У вас відкриється список файлів, які зберігаються в цій папці. Виберіть у списку команду «Видалити програму» (деінсталювати або Uninstall). У вікні, дотримуйтесь вказівок системи, весь час натискаючи «Ок» або «Далі».
4
Видалити програму Аваст, та й будь-яку іншу, можна також через «Панель управління». Для цього через меню «Пуск» виберіть вкладку «Панель управління». У вікні, клацніть по вкладці «Програми», потім виберіть команду «Видалення програм». Також можна на робочому столі персонального комп'ютера натиснути на ярлик «Мій комп'ютер» і вибрати в лівому меню вкладку «Установка та видалення програм».
5
У новому вікні у списку програм знайдіть Аваст. Клацніть по ній, щоб виділити, і натисніть кнопку «Видалити». Програма буде видалена з вашого комп'ютера. Для повної впевненості можете перезавантажити комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrurwMLTGqQ