Як полагодити протерті джинси. Як зробити латочку на джинсах.

Сучасні моделі джинсового одягу виготовляються з якісної тканини, що відрізняється незначною товщиною. У зв'язку з цим джинсова тканина швидше зношується і протирається. Це особливо помітно в таких місцях, як краю штанин, кишень, ділянки на колінах і між ніг. Продовжити термін служби улюблених джинсів можна за допомогою акуратною заплатки, яка приховає протерті місця.
Інструкція
1
Підберіть підходящу тканину для заплатки: вона може бути як джинсової, так і звичайною. Намагайтеся максимально точно підібрати колір. Якщо протершіеся джинси зроблені з тянушейся стрейчевой тканини, знайдіть латочку тієї ж фактури. Виперіть і пропрасуйте джинси.
2
Обведіть по периметру пошкоджене місце за допомогою шматочка крейди або мила. Якщо джинси протерлися на колошах між ніг, вам необхідно буде зробити симетричну латочку. Для цього складіть тканину навпіл і скріпіть її шпильками. Прикладіть тканину до ушкодженої ділянки і простукаєте кулаком по її периметру, щоб перенести на неї лінії, проведені на джинсах. Виріжте латочку і розділіть її на дві рівні частини, попередньо витягнувши шпильки.
3
Перевірте якість машинної строчки на іншому шматочку тканини. Якщо результат вас влаштує, поекспериментуйте з видами строчок і виберіть відповідну. Щоб краї заплатки НЕ обтріпалися, і вона не розпалася на окремі нитки, знову оголивши протертий ділянку, обробіть обидві деталі по краях зигзагоподібної рядком.
4
Виверніть джинси на виворітну сторону і лицьовою стороною вниз прикладіть латочку до пошкодженої тканини. Закріпіть її шпильками. Вони повинні бути розташовані в тому напрямку, в якому буде прокладатися машинна строчка - інакше лапка виштовхне їх з тканини. Булавки також можуть потрапити під голку або в механізм і зламати їх. По периметру заплатки прокладете строчку. Щоб заплатки були сильно помітні, вибирайте нитки під колір тканини. Їх товщина також повинна відповідати товщині тканини. Приберіть шпильки і закріпіть нитку. Потім по периметру обробіть латочку зигзагом. Рухайтеся по колу і поступово звужується коло. Тим самим ви скріпіть латочку і пошкоджену тканину. Покривши зигзагом всю поверхню заплатки, закріпіть нитку, проклавши три шва на одному і тому ж ділянці тканини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ycq2-V-N2KI
В житті ніколи не можна все передбачити. Непередбачені ситуації трапляються, і як би ми не берегли одяг, на ній можуть виникнути дефекти. Якщо річ дуже дорога вашому серцю, то можна її спробувати реанімувати за допомогою заплатки.
Інструкція
1
Почнемо з дитячого одягу. Тут все простіше. Якщо дитина порвав джинси або штани на коліні, то можна пришити шкіряні заплатки. Тільки робити це треба на обидві коліна для симетрії. І в цілому, при накладанні латочок намагайтеся завжди зробити сімметрічную.Платье або кофточку дівчинки можна фарбувати, замаскувавши дефект за допомогою аплікації. Зараз в магазинах для рукоділля великий вибір аплікацій на будь-який смак. Ці аплікації клеяться за допомогою гарячої праски. Прикладіть аплікацію до місця пошкодження і пропрасуйте її через тонку тканину.
2
Якщо в чоловічому светрі з'явилася дірка на лікті, то ви можете виконати ту ж процедуру, що і з дитячими штаньми. Зараз в моду стали входити светри з підлокітниками.
3
А ось з жіночим одягом все набагато серйозніше. Тут краще постаратися зовсім замаскувати дефект, зробивши потайною шовчик. Але якщо цього не виходить, спробуйте доповнити зіпсоване плаття або костюм вишивкою. Якщо дірочка значна, то на допомогу прийдуть паєтки. Паєтки треба підбирати в тон сукні. Зробіть з них невеликий візерунок. Він може стати милим доповненням до образу. І ніхто крім вас ніколи не дізнається справжню причину появи вишивки.