Як побудувати заливний будинок.

Монолітна технологія зведення каркасів будинків із закладкою проміжків пінобетонними блоками на сьогоднішній день є стандартом будівництва. За швидкістю робіт вона перевершує будівництво великих житлових будинків із цегли і монолітних плит. Такі споруди являють собою складну інженерну конструкцію, де її міцність і стійкість залежить від правильного розрахунку і планування. Саме дана технологія застосовується при будівництві сучасних готелів на світових курортах.
Вам знадобиться
  • - лопати: штикова і совкова;
  • - кельму;
  • - рівень;
  • - в'язальний дріт;
  • - арматура діаметром 14;
  • - дошки для опалубки;
  • - молоток;
  • - цвяхи;
  • - ножівка;
  • - бетон марки 600.
Інструкція
1
Зробіть фундамент, він повинен бути на 20-50% глибше і ширше, ніж для будівництва цегляного будинку, залежно від ґрунту місцевості. Розмітьте по ньому місця, де будуть з'єднання монолітних несучих стін. У них, до фундаментної армуючому каркасу, прикріпіть і виведіть вище рівня заливки наступні армирующие каркаси, які залийте бетоном. Тим самим, будинки, побудовані литним способом, являють собою «скелет», що складається з арматурної сітки і покриває її бетону.
2
Прив'яжіть до армуючому каркасу фундаменту в місцях розташування кутів і з'єднання простінків в'язанням дротом, і випустіть вище його рівня арматурні каркаси. Наростите на них ще каркаси, щоб залити колони необхідної висоти. Вони повинні мати ширину, що дозволяє їм вписатися в її ширину. Розмір колони - 40х40 см. Таким же способом залийте їх через кожні 3 метри.
3
Залиште на кінцях колон виступаючі частини арматури, щоб можна було виготовити каркас перемичок. Залийте їх після того, як вони і фундамент висохнуть. Перемички можуть повторювати лінію фундаменту, але йти будуть в повітрі. Габарити перемичок - 40х40 см. В результаті вийде бетонний каркас. Проміжки простінків і несучих стін закладіть пінобетоном. Якщо за проектом передбачений другий поверх, то зробіть все аналогічно, тільки розмір перемичок становитиме: висота - 20 см, ширина - 40 см. Дана конструкція по несучої здатності і сейсмостійкості відповідає всім ГОСТам і будівельним нормам.
4
Встановіть дах. Це може бути кроквяний каркас або плити перекриття. Бетонні перемички дуже надійні. Встановіть вікна, двері, настелите підлоги і підготуйте внутрішні приміщення. Утепліть литий будинок зовні, а потім, або оштукатурьте, або покрийте стіни якими декоративними матеріалами, наприклад, сайдингом. У зв'язку з використанням цієї технології приміщення в будинку можна розпланувати на свій розсуд, так як немає прив'язки до несучих стін, вони тільки зовнішні.