Як отримати візу в Красноярську. Шенгенська віза в Красноярську.

Отримати візу самостійно не так-то просто, особливо якщо ви відправляєтеся за кордон вперше. Втім, процедуру отримання візи можна і спростити, якщо звернутися в добре зарекомендувало себе агентство. Красноярськ - майже «місто-мільйонер», тому можливостей для отримання візи в столиці краю більш ніж достатньо.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили отримати візу самостійно, то спочатку вам необхідно зв'язатися з консульством країни, в яку ви збираєтеся виїхати. Дізнатися адреси і телефони посольств і консульств різних країн можна в інтернеті. До речі, остільки оскільки в Красноярську працює консульство Словаччини, то в тому випадку, якщо ви вирішили отримати Шенгенську візу, ви можете звернутися в це консульство безпосередньо (за умови, що свою подорож по Європі ви почнете саме з цієї країни).
2
Дізнайтеся у одного з секретарів консульства, які саме документи для виїзду в ту чи іншу країну вам будуть потрібні. Крім цього, можна звернутися на один із сайтів, на якому вже розміщена ця інформація (наприклад, на http://law-gun.ru). Так для оформлення Шенгенської візи в Красноярську ви будете повинні подати такі документи: - оригінал та завірену копію закордонного паспорта (всі сторінки); - 2 фото 3,5? 4,5 см (кольорові на білому фоні); - завірену печаткою організації довідку з місця роботи; - довідки з банків про наявність валютних рахунків (або довідку про обмін валюти); - завірену копію паспорта громадянина РФ; - завірену копію закордонного паспорта, виданого вам раніше (якщо є); - свідоцтва про народження (оригінал і завірена копія) та довідку з місця навчання дітей (якщо вони їдуть разом з вами) .Зверніть увагу: для поїздки в деякі країни досить буде відправити копії всіх документів листом з повідомленням або просто повідомити за телефоном відомості про себе, але зазвичай в консульства все-таки потрібно бути особисто.
3
Після отримання від вас документів та анкети-заяви секретар консульства призначить вам дату співбесіди, за підсумками якого вам видадуть (або не видадуть) візу.
4
Якщо ви вирішили передоручити отримання візи співробітникам відомого красноярського туроператора (такого, як, наприклад, «Апельсин») або філії «Пегас туристик», то в агентстві вам відразу повідомлять, які документи необхідні для подорожі в ту чи іншу країну .
5
Надайте в агентстві всі документи по списку і готуйтеся до співбесіди під керівництвом досвідчених співробітників цієї фірми. Після співбесіди ви отримаєте візу.