Як відкрити візу в Китаї.

В даний час економіка і туристична інфраструктура Китаю стрімко розвиваються. Все більша кількість людей їдуть в цю дивовижну країну для чудового відпочинку і по робочих справах. Для поїздки в Китай з нашої країни потрібно оформлення візи.
Інструкція
1
Замовте закордонний паспорт, якщо у вас його немає. При наявності цього документа, перевірте термін його дії.
2
Сфотографуйтесь для вклеювання в анкету фотографії. Зображення повинно бути кольоровим розмір - 3х4.
3
Заповніть анкети відповідної форми російською мовою в Консульському відділі Посольства Китаю. Це - анкета для поїздки в Китай і додаткова анкета для оформлення візи в Китаї.
4
Зачекайте 7 днів. За цей час віза буде повністю оформлена. Можливо оформлення в більш короткі терміни за більш високу оплату.
5
Існують додаткові документи, які можуть знадобитися для оформлення візи: - для туристичної візи: дійсне запрошення, яке видано уповноваженими туристичними організаціями Китаю; - для комерційної візи: запрошення з китайської сторони, в якому зазначено ім'я та прізвище особи англійською або російською мовою, мета поїздки та час перебування в Китаї, номер закордонного паспорта (якщо віза багаторазова потрібно запрошення-оригінал 1 ступеня від уповноваженої організації); - для навчальної візи: повідомлення про вступ до ВНЗ, анкета, видана навчальним закладом (оригінал і копія ), медичне дослідження - копія та оригінал (у разі, якщо навчання триватиме більше півроку); - для робочої візи: запрошення, підтвердження на право трудової діяльності (оригінал і копія), виданий Міністерством праці Китаю, медична довідка; - для транзитної візи: візи в країни, в які вчиняється поїздка, авіаквиток на весь маршрут следованія.Імеются можливості відвідування Китаю без оформлення візи за місцем проживання: -поездка для відпочинку на острів Хайнань по груповий путівкою туристичної фірми; -Перебування в Китаї менше 24 годин; -оформлення візи для перебування в Китаї може бути вироблено в деяких аеропортах Китаю або в туристичних агентствах цієї країни (при собі потрібно мати діючий закордонний паспорт, кольорову фотографію, кошти для оплати візового збору).