Як накачати біцепси рук.

Треновані біцепси необхідні не тільки спортсмену. Накачати ці та інші м'язи рук можна цілим рядом способів. Найбільш раціональним з них є використання так званого гироскопического тренажера.
Інструкція
1
Придбайте гироскопический тренажер для кисті руки. Не женіться за дорогими моделями іменитих виробників, якщо ви збираєтеся використовувати тренажер за його прямим призначенням - для тренування і реабілітації м'язів, а не з метою ставити рекорди частоти обертання.
2
Навчіться запускати тренажер. Для цього повертайте його ротор до тих пір, поки не здасться отвір для вставки шнурка. Вставте в нього шнурок і загорніть його трохи більше, ніж на один оборот ротора.
3
Взявши тренажер в праву руку, швидко витягніть шнурок. Ротор почне повільно обертатися.
4
Негайно почніть розкручувати тренажер, збільшуючи число обертів. Не намагайтеся розмахувати ним, описувати великі кола, як це зазвичай намагаються робити люди, ще не знають «секрету». Просто обертайте долоню, в якій затиснутий прилад, з боку в бік у осі руки. Якщо ви зробите все правильно, то навіть самий недорогий тренажер розкрутиться всього за тридцять-сорок секунд до швидкості, при якій він, як влучно помічено в англійській Вікіпедії, видає приблизно такий же звук, як човновий мотор. Одночасно ви відчуєте увеличившуюся навантаження. Будьте обережні, щоб не упустити прилад, оскільки ви ще не пристосувалися до нього.
5
Освоївши основні прийоми користування приладом, перейдіть до виконання вправи, спеціально спрямованого на зміцнення переважно біцепсів рук. Для цього, розкрутивши ротор тренажера, не припиняючи дій з підтримання його обертання, зігніть руку латинською літерою V таким чином, щоб кулак із затиснутим в ньому тренажером опинився на тій же висоті, що й плече, а лікоть перебував внизу. Кут, у який зігнута рука, повинен бути близьким до прямого. Щоб рівномірно накачати біцепси обох рук, можна періодично перекладати тренажер з однієї з їх в іншу (зупинитися він при цьому не встигне).
6
У перші два дні тренування біцепсів зазначеним способом ви будете почувати невеликий біль в пальцях, особливо, мізинцях. Потім, у міру звикання, це відчуття має майже повністю зникнути. Якщо цього не сталося, проконсультуйтеся з лікарем, і він підкаже, як краще скорегувати методику тренування.