Як визначити, Яка у мене відеокарта. Яка у мене.

Хочете пограти в комп'ютерну гру, але знаєте, чи підійде відеокарта ? Щоб даремно не витрачати гроші на ліцензійний диск з грою, для початку перевірте виробника і модель вашої відеокарти, щоб упевнитися, чи відповідає вона мінімальним параметрам гри.
Інструкція
1
Модель відеокарти також корисно знати, якщо ви хочете встановити програмне забезпечення для роботи з графікою або відеомонтажем. Температура відеокарти також залежить від марки виробника та її серіі.Узнать, яка відеокарта встановлена в ПК або ноутбук, дуже легко. Все, що вам потрібно, це: - в Windows XP: вибрати «Пуск, і в меню натиснути на ярлик« Виконати .- в Windows Vista/7: вибрати «Пуск, папку« Програми, далі вкладену в ній папку "Стандартні, знайти ярлик «Виконати і запустити його.У англомовних версіях Windows цей ярлик може називатися" Run ".
2
Перед вами відкриється невелике вікно для запуску програм і адрес. Введіть в поле для введення адреси слово "dxdiag" (без лапок) і натисніть "OK". Ця команда запускає засіб діагностики Windows DirectX. У ньому міститься основна інформація про пристрої комп'ютера. Якщо на екрані після натискання "OK" з'явиться попереджувальне повідомлення про перший запуск засобу діагностики, натисніть «Так.
3
У вікні DirectX виберіть вкладку «Дисплей. Зліва ви побачите всю інформацію про вашу відеокарту: повна назва (ім'я), виготовлювача, тип мікросхеми (серія і модель), обсяг пам'яті.