Як вивести капустянку.

Для вирощування врожаю на своїй ділянці, доводиться витрачати багато сил, терпіння і часу. Але всі ваші праці можуть стати марними, якщо на вашому городі завелася капустянка. Ця комаха розмножується з величезною швидкістю, з'їдаючи велика кількість ваших овочів і фруктів.
Інструкція
1
Полийте грунт біля рослин, які найчастіше з'їдаються комахами. На землю покладіть шматок картону, фанери або старого лінолеуму і щільно притисніть. Через день-два підійміть настил, і ви побачите ходи капустянки.
2
Подрібніть яєчну шкаралупу і змішайте її з рослинним маслом. Отриману кашоподібну масу покладіть в нору.
3
Візьміть 1 кг пшона і зваріть густу кашу. Додайте в кашу препарат «Децис» і все ретельно перемішайте. З отриманої суміші скачайте маленькі кульки і вкладіть їх у норки комахи.
4
З прального порошку і води зробіть мильний розчин і заливайте їм траншеї, залишені комахою. Через деякий час капустянка покине своє укриття.
5
Якщо вам не вдалося виявити нори комахи, то можна застосувати такі способи боротьби: Вкопати в землю пляшку під кутом 45 градусів. Налийте в ємність 100-150 мл пива. Капустянка реагує на запах пива і потрапляє в пляшку, а вибратися назад не може. Через кілька днів викиньте пляшку з мертвими комахами, а на її місце вкопати іншу.
6
Зробіть на ділянці кілька ям і покладіть в них гній. Капустянки люблять жити в теплих і вологих умовах. Через кілька днів покладіть в ці поглиблення отрута або перекопайте гній. Якщо на вулиці мінусова температура, то просто розкидайте гній по ділянці.
7
Можна зробити і більш велику приманку. На ділянці розміром метр на метр раскидайте гній, трохи змочіть його водою і накрийте листом толю (покрівельний матеріал). Зачекайте днів 5-7, коли капустянка оселиться в підготовленій пастці, після чого залийте це місце мильним розчином або хімікатом.
8
Боротися з Медведков можна і за допомогою сильних запахів, які вона не переносить. Наприклад, розкладіть по периметру ділянки пісок, змішаний з гасом або тухлу рибу.
9
Запобігайте поява шкідливих комах. Для цього посадіть на своїй ділянці хризантеми. Капустянка не терпить запаху цього цветка.Помімо цього, саджаючи овочі, закладайте в лунку по 1-2 зубчики часнику, запах якого відлякає комаха.
Зверніть увагу
Працюючи з хімікатами, обов'язково користуйтеся рукавичками.
Корисна порада
Якщо на ділянці є компостній яма, обкласти її засобом від капустянки.