Як зареєструвати емейл.

Значення електронної пошти в XXI столітті дуже велике для користувачів. За допомогою неї люди можуть обмінюватися повідомленнями, перебуваючи в різних частинах світу. Щоб завести свій безкоштовний поштовий ящик, будь-якому користувачеві необхідно лише зареєструватися на одному з інтернет-порталів. Принцип реєстрації на кожному з них практично один і той же. Розглянемо два найбільш популярних безкоштовних поштових сервера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет, програмне забезпечення (інтернет-браузер).
Інструкція
1
Реєстрація на mail.ru. Пропишіть в адресному рядку вашого браузера без лапок «mail.ru». Натисніть Enter. Ви потрапите на сайт.
2
Натисніть на напис з лівого боку в синьому віконці - «реєстрація в пошті».
3
Заповніть дані про себе. Пропишіть ім'я, прізвище, вкажіть дату народження, місто, виберіть підлогу. У вікні «поштовий ящик» вкажіть його ім'я. Для цього придумайте свій унікальний логін і запишіть його латинськими літерами. Якщо такий логін вже ким-небудь зайнятий, придумайте інший.
4
Придумайте пароль до Вашої поштової скриньки і запишіть його двічі у відповідних віконцях. Якщо Ви забудете пароль, за допомогою мобільного телефону Ви зможете відновити його. Для цього вкажіть номер свого телефону, і через кілька секунд Вам прийде смс з кодом підтвердження.
5
Натисніть на зелену кнопку «зареєструватися». Перед Вами з'явиться вікно. Введіть в нього код підтвердження, присланий по смс.
6
Реєстрація завершена. На мобільний телефон прийде друге повідомлення, вітаю Вас з успішною реєстрацією і що інформує про можливість мобільного доступу на поштову скриньку.
7
Реєстрація на yandex.ru. Зайдіть на сайт Яндекса. З лівого боку під поштою натисніть на напис «завести поштовий ящик».
8
Заповніть на сторінці «крок 1 з 2» форму, вказавши своє ім'я, прізвище і логін. Натисніть кнопку "далі".
9
На сторінці «крок 2 з 2» напишіть пароль для свого поштового ящика. Додатково придумайте секретне питання, відповівши на який, Ви зможете відновити забутий пароль. Вкажіть номер мобільного телефону та адресу іншої поштової скриньки, якщо такий є.
10
Введіть символи з картинки нижче, щоб система переконалася, що Ви не робот. Уважно прочитайте умови Угоди і поставте галочку поруч з ними, якщо Ви їх приймаєте. Натисніть кнопку «зареєструвати».
11
Реєстрація завершена успішно! На сторінці, знайдіть зверху вкладка пошта, натисніть на неї і потрапите в щойно створений Вами поштову скриньку.
Зверніть увагу
Процедура реєстрації складається з декількох кроків, на кожному з яких вам буде запропоновано ввести необхідну інформацію. Для переходу до наступного кроку натисніть кнопку «Далі», для повернення до попереднього кроку - кнопку «Назад». Перед реєстрацією уважно прочитайте «Угода про надання послуги».
Корисна порада
Зареєструйтеся! Як зареєструвати email. Я б рекомендував створювати відразу декілька поштових скриньок і використовувати для різних цілей. Один - для переписки, другий - для підписки на новини, третій - для реєстрації на сайтах. Якщо користуватися єдиним, через час, Ви не зможете розібратися в усі масі листів.