Як побудувати вагончик. побудував сам будівельний вагончик.

Вам потрібен будівельний вагончик-побутівка для задоволення поточних потреб вашого персоналу, що працює на віддаленому об'єкті? Рекомендації, як побудувати вагончик, дозволять вам уникнути витрат і самостійно зібрати битовку для будівельників та інших співробітників.
Інструкція
1
Продумуючи конструкцію побутівки, розробіть її проект, що враховує площу приміщення вагончика, його параметри, місце розташування вікон і входу, можливість електрифікації. Потім зберіть підставу вагончика-побутівки, що складається з двох полозів якісного і міцного дерев'яного бруса. Скріпіть дані полози лагами, не забуваючи, що на силовому елементі згодом буде триматися створюване вами споруда.
2
Потім приступайте безпосередньо до зведення каркаса, використовуючи в якості будівельного матеріалу звичайний дерев'яний брус. Будівництво вагончика після установки каркаса на підставу передбачає його подальшу обшивку. Починайте обшивку зовні, використовуючи пластикову або дерев'яну вагонку, а потім переходите до виконання внутрішньої обшивки. Щоб вагончик-побутівка був досить теплим, не обмежуйтеся звичайною вагонкою, а для внутрішньої обробки використовуйте оргалит - один з кращих сортів древесноволокнистой плити.
3
Щоб побудувати вагончик-побутівка, зведення стін недостатньо, тому на наступному етапі займіться створенням статі. Для цього підготуйте необрізну дошку шириною двадцять міліметрів, розрізаючи її на елементи підлоги потрібного розміру. Прибивайте елементи з необрізної дошки до лагам, залишаючи між дошками відстань в десять сантиметрів. На наступному етапі укладіть на дошки пергамін - спеціальний парогідроізоляціонний матеріал, і покрийте його додатковим шаром теплоізоляції, для цього підійде мінеральна вата товщиною п'ятдесят міліметрів.
4
Після того як теплоізоляція укладена, постеліть чистову підлогу зі звичайної шпунтованной статевої дошки. Утепліть стіни вагончика-побутівки недорогий мінеральною ватою, поверх якої виконуйте облицювання дерев'яною вагонкою або спеціальними деревостружкових плит. Між зовнішніми та внутрішніми стінами вашого вагончика-побутівки обов'язково закладіть матеріал для якісної ізоляції від вологи, а після цього приступайте до останнього етапу зборки вагончика - установці односхилої або двосхилим даху. Для вікон побутівки фурнітуру можете не використовувати, а двері виконайте з обшитого оргалитом каркаса з бруса.
Зверніть увагу
Як побудувати битовку своїми руками: приклади та рекомендації. Побутівкою можна назвати будь міні-будиночок простої споруди, що виконує функцію тимчасового житла або складу під інструменти. В обох випадках вона зручна, а її будівля не надто витратна. Актуальною стала тема, як побудувати битовку своїми руками - саме про це дана стаття.
Корисна порада
Будуємо битовку своїми руками. Якщо ви з якихось причин не можете купити битовку або знайти на ринку бу варіант і хочете виконати цю роботу самі, тоді ця стаття саме для вас. Необхідно зауважити, що споруда побутівки самостійно - це цілком реальне завдання для кожної людини, яка дійсно хоче цього. Отже, як же побудувати битовку своїми руками?