Як зробити дефрагментація диска.

При збереженні, редагуванні, переміщенні і видаленні файлів на жорсткому диску, структура файлів розбивається на фрагменти - фрагментируется. Частини змінених файлів розкидаються в далекі один від одного сектори вінчестера. З кожною новою перезаписью файлів, робота комп'ютера сповільнюється, і файли відкриваються все довше і довше тому, що жорсткого диску доводиться шукати уривки інформації в різних секторах пам'яті.
Інструкція
1
Для прискорення пошуку фрагментів файлів і файлових систем в ОС Microsoft Windows створена така функція, як дефрагментація диска. Вона займає досить багато часу, іноді до десятка годин, в залежності від ступеня роздробленості файлів і фізичного обсягу вінчестера, але виконується досить просто в фоновому режіме.Для ручного запуску програми дефрагментації, натисніть на ярлику «Мій комп'ютер», виберіть бажаний жорсткий диск, наприклад , (C :). Клацніть по ньому правою кнопкою миші, і виберіть «Властивості» в контекстному меню.
2
У вікні властивостей виберіть вкладку «Сервіс» та натисніть на кнопку «Виконати (дефрагментацію)" у вікні "Дефрагментація диска».
3
У діалоговому вікні дефрагментації жорстких дисків виберіть том (за замовчуванням він вже був обраний в попередньому пункті), спочатку аналізуйте його, натиснувши «Аналізувати». Після аналізу кластерів, приступайте до дефрагментації, натиснувши кнопку «дефрагментірован». Тепер залишилося дочекатися закінчення дефрагментації.
Зверніть увагу
Виконуйте перевірку вибраного томи перед дефрагментацією.
Корисна порада
Постійна дефрагментация вінчестера продовжує термін його служби.