Як замінити сенсорне скло. Як розпаяти два шлейфи в телефоні.

На нашому телефонному ринку багато продається пристроїв з сенсорним екраном, виготовлених в Китаї. Нерідко він може пошкоджуватися від необережного поводження. Заміна його не представляє особливої складності. Для цього достатньо володіти мінімальними навичками роботи з паяльником. Крім того, вартість запчастин знаходиться всього в межах $ 4-6.
Вам знадобиться
  • - комплект знімачів для сенсорного скла;
  • - тонка фігурна викрутка;
  • - тонкий паяльник з припоєм.
Інструкція
1
Видаліть стилус. Зніміть задню кришку, зсунувши її злегка назад. Видаліть батарейку, карту пам'яті і сім-карти. Візьміть маленьку фігурну викрутку і відкрутите два гвинти на нижній частині знизу. Візьміть знімач з набору по заміні сенсорного скла, він зазвичай найбільший і має «Г-подібний» наконечник. Повільно і акуратно від'єднайте нижню частину від верхньої по всьому периметру. Для цього потрібно відводити корпус з сенсорним склом злегка убік і виводити кліпси назовні.
2
Покладіть телефон сенсорним склом вниз. Візьміть паяльник з тонким жалом і потужність до 40 Вт У нижній частині розпаяних шлейф сенсорного скла, чотири контакту. Візьміть знімач з набору, трикутник з закругленими кінцями. Акуратно по всьому периметру від'єднайте верхню частину від сенсорного скла. Зверніть увагу на ділянки з верхнім динаміком і бічним перемикачем гучності. Візьміть сенсорне скло, яке наклеєно на верхню кришку і знімачем-трикутником по всьому периметру від'єднайте його.
3
Візьміть нове сенсорне скло зі шлейфом. Видаліть з верхньої кришки залишки попереднього клею і пил. Приклейте акуратно до неї скло, вивівши шлейф з іншого боку. Розрівняйте всі нерівності. Протріть ганчіркою для екранів його з внутрішньої сторони, щоб не залишилися відбитки пальців. Вставте основну кнопку. Візьміть верхню частину з екраном і також протріть його. Покладіть верхню кришку зі склом на стіл склом вниз. Верхню частину вставте в неї, використовуючи знімач-трикутник. Зверніть увагу на динамік, бічний перемикач і шлейф, який виведіть на неї.
4
Візьміть паяльник і залудити кінці шлейфу. Довгим знімачем з набору притримайте його і припаяйте до плати верхньої кришки. Візьміть голку і розділіть акуратно доріжки шлейфу. Пріщелкніте нижню частину до верхньої і прикрутіть знизу двома гвинтами. Поставте батарейку. Одягніть задню кришку і стилус. Увімкніть телефон і відкалібруйте сенсорне скло.