Як дізнатися версію програми.

У будь-якого програмного продукту є власне числове позначення, що дозволяє визначити, коли він був створений, які компоненти входили до його складу. Даний ідентифікатор прийнято називати версією продукту. Дізнатися версію програми можна кількома способами.
Інструкція
1
Щоб дізнатися версію програми, запустіть її звичайним способом. Дочекайтеся повного завантаження. Виберіть у верхньому рядку меню пункт «Допомога» або «Довідка». У випадаючому меню знайдіть пункт «Про програму» (або рядок з ім'ям відкритого додатки) і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У вікні, ви побачите цікаву для вас інформацію.
2
Якщо в програмі не передбачено рядок меню, перейдіть в ту директорію, в якій збережено програма. Виберіть файл запуску програми (з розширенням .exe) і клікніть на його значку правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» і клацніть по ньому клавішею миші - відкриється діалогове вікно. Перейдіть на вкладку «Версія» і отримаєте необхідну інформацію. Не плутайте значок самого файлу із позначкою його ярлика (наприклад, розташованого на робочому столі).
3
Щоб дізнатися версію операційної системи, встановленої на комп'ютері, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Система». Якщо панель має класичний вигляд, виберіть цей значок відразу - відкриється діалогове вікно. Перейдіть на вкладку «Загальні» - потрібна вам інформація буде міститися в першому розділі. Відкрити це вікно можна і способом, описаним в попередньому кроці.
4
Якщо вам необхідно дізнатися версію DirectX, викличте засіб діагностики DirectX. Для цього через меню «Пуск» викличте команду «Виконати». У порожній рядку діалогового вікна введіть без пробілів або лапок dxdiag і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. Дочекайтеся, поки засіб діагностики закінчить збір даних. Інформація про версію DirectX міститься на вкладці «Система». Щоб отримати інформацію про версію встановленого драйвера відеокарти, перейдіть на вкладку «Дисплей».