Як назвати хокейну команду. Назва хокейних команд.

У всього має бути своя назва. Це стосується і нової хокейної команди. Але процес вибору імені часто ставить в тупик його учасників, адже назва повинна бути красивим, лаконічним і відображати суть хокейного клубу.
Інструкція
1
При виборі назви для хокейної команди орієнтуйтеся на те дитяча ця команда або доросла, грає професійно чи відноситься до аматорської категорії. Для кожного типу команд краще підбирати особливі назви, які максимально точно будуть їм підходити. Наприклад, дитяча хокейна команда може називатися «Орленко», але в той же час для дорослої таке ім'я підходити вже не буде.
2
Один із способів підбору назви пов'язаний з тим місцем, де грає команда. Це може бути назва міста (або іншого населеного пункту). По-перше, таке ім'я команди відразу робить зрозумілим її походження, по-друге, воно вельми запоминаемо. Наприклад, «Курськ», «Тамбов» або «Владивосток» однозначно говорять про те, звідки ця команда. Звичайно, така назва більше підійде тим, хто планує виїжджати на матчі в інші регіони.
3
Географічна складова також може виражатися в назві, однойменному з певним районом міста - офіційному чи неофіційному. Така ідентифікація за місцем прописки підійде командам, які беруть участь у поєдинках, в основному, в своєму місті. Прикладами можуть служити «Друкарі», «Філі» і т.п.
4
Інший варіант - назва команди, пов'язане з місцевими природними пам'ятками. Це можуть бути річки, озера, гори. Таке ім'я хокейної команди також буде надавати їй певний географічний окрас. Прикладами можуть служити «Нева», «Байкал», «Онега» і ін.
5
Хокейна команда може носити ім'я одного з представників тваринного світу. Досить популярні (і при цьому красиві) назви, пов'язані з птахами, хижими тваринами. Наприклад, «Яструб», «Сокіл». У той же час його можна доповнити і географічної складової - «Амурські тигри», «Сибірські стрижі» та ін.
6
Назва для команди може бути вибрано, виходячи з професійної діяльності її гравців. Наприклад, команда металлургіческогозавода може називатися «Металург» або «Металіст», працівники залізничної галузі вдало виступають під іменем «Локомотив».