Як вимкнути glofiish.

Комунікатор glofiish необхідний тим людям, кому з собою постійно потрібен такий собі мініатюрний персональний комп'ютер. Він допомагає завжди залишатися в курсі останніх подій. Також за допомогою комунікатора можна скоротати час в пробці. Він містить в собі масу корисних функцій. Наприклад, за допомогою комунікатора можна не тільки відвідувати сайти, але й читати електронні книги, дивитися фільми. Однак у багатьох власників комунікаторів виникає питання: як повністю вимкнути гаджет?
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації вашого комунікатора, програма для контролю за режимами харчування.
Інструкція
1
З першого погляду таке питання виглядає дещо абсурдно, так як усім відомо, що практично будь-який телефон вимикається за допомогою утримування червоної кнопки відбою виклику. Однак так вимикаються і включаються звичайні телефони. Варто нагадати, що у вас комунікатор - це гаджет, який виконує роль не тільки мобільного телефону, але і маленького персонального комп'ютера. Зверніться до інструкції з експлуатації вашого пристрою. Там повинен бути детально описаний процес виключення приладу. Але зазвичай в інструкції вказаний метод виключення, який відключає тільки екран і переводить комунікатор в сплячий режим.
2
Тривале натискання на кнопку відбою виклику призводить лише до погасанням екрану і відключення GPRS модуля, який відповідає за зв'язок. Тобто ви відключили функцію мобільного телефону. Однак сам комп'ютер продовжує працювати і споживати енергію акумулятора. Це не тільки скорочує час автономної роботи, але і заважає працювати деяким медичним предметів, від яких ви перебуваєте в безпосередній близькості. Також такий апарат може підкласти свиню на іспиті. Дуже складно буде довести екзаменатору, що ваш комунікатор не може повністю відключатися. Тому програмісти розробили кілька утиліт, які управляють режимами харчування вашого приладу. Їх ви зможете знайти на спеціалізованих форумах, присвячених вашому апарату. Там же ви зможете знайти і інструкцію по установці. Зазвичай установка такої утиліти не займає багато часу.
3
Ну а що робити, якщо програми для вимикання у вас немає, а комунікатор потрібно негайно повністю відключити? В такому випадку можна вдатися до екстреного варіанту - вийміть батарею з апарату і вставте назад. До першого включення апарат буде повністю знеструмлений. Однак після першого включення апарат вже неможливо буде повністю вимкнути. Доведеться вдатися до повторного виймання батареї. Варто зауважити, що не варто довгий час тримати комунікатор без вставленої батареї, так як настройки можуть обнулитися.
Відключення автономного режиму роботи більшості підтримують дану функцію додатків передбачено в операційній системі Microsoft Windows за допомогою засобів самої системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури відключення автономного режиму роботи клієнта Application Virtualization.
2
Введіть значення mmc у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску консолі.
3
Викличте контекстне меню елемента «Віртуалізація додатків» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Властивості» у випадаючому меню.
4
Використовуйте вкладку «Підключення» діалогового вікна і зніміть прапорець на полі «Автономна робота».
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження вибраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції відключення автономного режиму роботи браузера Internet Explorer.
6
Перейдіть в пункт "Всі програми" і вкажіть Internet Explorer.
7
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і зніміть прапорець на полі «Автономна робота».
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для виконання процедури заборони автономного режиму роботи оглядача Internet Explorer за допомогою утиліти «Редактор реєстру».
9
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
10
Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску редактора і розкрийте наступну гілку реєстру: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings.
11
Знайдіть ключ GlobalUserOffline і змініть значення обраного параметра на 0.
12
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін. Слід враховувати, що зміна даного параметра на 1 призведе до запуску браузера тільки в автономному режимі.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.