Як позбутися запаху газу.

Ви відчуваєте в кухні запах газу, яким може отруїтися вся ваша сім'я? В даному випадку потрібно добре перевірити приміщення, але щоб позбутися запаху газу, цього недостатньо. Вам необхідно перевірити всі газові прилади, в тому числі плиту, на предмет їх справності.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте в квартирі запах одоранту, який додається в чадний газ, спочатку якнайшвидше провітріть ваше приміщення, відкривши навстіж всі вікна в квартирі. Але таких дій недостатньо, ви повинні зрозуміти причину його появи. По-перше, відразу ж перевірте на предмет справності всі встановлені в квартирі газові прилади, особливо плиту, газову колонку при наявності водогрійного приладу даного типу, а в приміщеннях з автономним опаленням - і нагрівальний котел. Включаючи і вимикаючи по черговості кожен газовий прилад, ви швидко зрозумієте, звідки відбувається витік газу.
2
Перевірити, чи справна плита, ви можете одним з двох нескладних методів. Змочіть звичайним мильним розчином стики газових труб і гнучких шлангів, а також заглушки і крани, і подивіться, чи не видно бульбашок. В місцях, де під мильним розчином бульбашки повітря виходять на поверхню, і відбувається витік газу. Газову колонку і котел перевіряйте іншим методом, але пам'ятайте про необхідність дотримання необхідних правил безпеки. Після ретельного провітрювання приміщення включите газ в таких приладах і акуратно піднесіть до пальника запалений сірник, а потім подивіться, чи не виривається Чи з системи факел палаючого газу.
3
Щоб позбутися запаху газу в квартирі, необхідний терміновий ремонт несправного газового обладнання. Якщо труїть всього лише гнучкий шлаг, котрий поєднує кухонну плиту зі стаціонарною газовою трубою, поміняйте його самостійно, лише купивши в спеціалізованому магазині аналогічний шланг. Перекривши вентиль, замініть пошкоджений шланг на новий, а потім повторно перевірте його за допомогою мильної піни, добре змащуючи нею тільки стики. Якщо трава не шланг, а сама плита в силу виникнення на ній мікротріщин, краще і безпечніше буде всього придбати нову сучасну газову плиту, ніж ремонтувати вийшов з ладу побутової прилад.
4
У випадку, коли трава не труба, а газова колонка або котел опалення, самостійно позбавитися від запаху чадного газу, усунувши при цьому причину його появи, ви не зможете. Обов'язково зателефонуйте в аварійну службу і викличте майстра або зверніться в компанію, де ви свого часу купували дане газове обладнання. Як правило, такі компанії здійснюють не тільки продажі водогрійного та опалювального обладнання, а й виробляють його надійне сервісне обслуговування.