Як створити електронну книгу.

Електронна книга - зручне і перспективне винахід, і якщо вам хочеться перевести в цей формат улюблену книгу або навчальний посібник, або опублікувати електронну книгу про якусь методикою для читачів свого блогу, це не зажадає великих витрат часу і сил. Для створення власної електронної книги вам знадобиться її оригінал в текстовому форматі (наприклад, в doc), а також програма Macromedia Dreamweaver.
Вам знадобиться
  • - програма Macromedia Dreamweaver
Інструкція
1
Відкрийте програму і створіть новий документ (File> New). Виберіть з типів документів (Basic Page) HTML і натисніть Create.
2
Відкриється порожня сторінка - збережіть її на жорсткому диску в папку E-book, вказавши назву сторінки. Потім створіть точно таким же чином інші сторінки електронної книги, назвавши їх відповідно page1, page2, page3 і так далі, зберігши їх в ту ж саму папку.
3
Також створіть порожню сторінку для заголовку й назвіть її content.
4
Відкрийте першу сторінку книги, за прикладом якої ви будете оформляти всі інші. В вкладці Common клацніть зображення таблиці, в якій встановіть значення Rows 3, Columns 1, Width 650 пікселів, border 0.
5
З'явиться таблиця з трьох рядів. В верхній ряд помістіть зображення обкладинки книги, автора і заголовок.В середній ряд помістіть сам текст сторінки. В нижній ряд помістіть інформацію про авторські права і виноски.
6
Вирівняйте таблицю і отцентруйте її, клацнувши в настройках параметр Alighn Center і вказавши фоновий колір сторінок як білий. Вставте ілюстрацію обкладинки книги, натиснувши на піктограму малюнка у вкладці панелі управління Common.
7
Помістіть курсор у другий ряд таблиці і створіть усередині нього ще одну таблицю, з параметрами Rows 1, Columns 1, і шириною в 95 пікселів. Отцентруйте таблицю.
8
Скопіюйте текст сторінки з Microsoft Word і вставте на підготовлене поле всередині таблиці другого рядка. Відформатуйте вставлений текст, щоб він виглядав читаемо і зручно. Виділіть текст на сторінці і в настройках вкажіть потрібний шрифт і кегль для відображення.
9
Для зручності навігації по книзі внизу кожної сторінки вводите слова «Назад. Зміст. Вперед », оформивши напис як гіперпосилання - для цього правою кнопкою натисніть на потрібному слові і виберіть Make Link.
10
З'явиться провідник, де ви повинні будете вибрати файл з каталогу книги, на який буде вести посилання. Вкажіть шлях від слова «Зміст» до файлу змісту content. Посилання «Назад» і «Вперед» відповідно оформите на сторінку, попередню за номером і подальшу за номером.
11
За таким принципом оформите кожну сторінку своєї електронної книги. Коли закінчите форматувати книгу - скачайте з мережі компілятор електронних книг (наприклад, NATATA Ebook Compiler), встановіть його і запустіть. Виберіть розділ «Створити проект», вкажіть заголовок книги, її автора, поштову адресу і веб-сайт.
12
Відкрийте вкладку «Файли» і «Відкрити каталог з файлами», після чого виберіть папку, в якій знаходяться створені сторінки вашої книги. Відзначте галочкою пункт «Подібно веб-браузеру».
13
В якості домашньої сторінки вкажіть файл змісту content. На вкладці подій відзначте, що буде відображатися при першому запуску книги в вікні програми в першу чергу. Це може бути сторіночка вашого особистого сайту, а може бути перша сторінка книги. Створіть панель інструментів з навігаційними кнопками.
14
Коли все буде зроблено, натисніть «Компілювати», і ваша електронна книга буде збережена в форматі exe.