Як скласти план дій.

У вас вже є мрія? Якщо так, то саме час приступити до її виконання. І не потрібно думати, що ваша мрія - це щось зовсім ефемерне і нездійсненне. Якщо ви дійсно цього хочете, вона обов'язково збудеться. Важливо тільки правильно вибрати напрямок і зрозуміти, що ж саме необхідно зробити для її реалізації. Щоб ваша мрія незабаром стала реальністю, необхідно скласти план її виконання.
Інструкція
1
Напишіть все на папері. Добре, коли ваша мрія проста і не вимагає складних дій. Купити золотий годинник - чого простіше. Ви просто йдете в магазин і вибираєте ті, які вам сподобаються. А що робити, якщо ви задумали вийти заміж за мільйонера або стати генеральним директором? Почніть з простого - напишіть своє бажання на аркуші паперу. Поки все, про що ви думаєте не закріплено в матеріальному світі, воно ефемерне. В той момент, коли ви напишіть про своє бажання, воно почне існувати в реальності. Це як складання списку продуктів. Багато хто думає, що можна запросто утримати в голові кілька найменувань, але варто написати ці слова на папірці, похід в магазин з тортури перетворюється на справжнє задоволення.
2
Розділіть слона на шматочки. Звичайно, відразу стати президентом великої компанії, якщо на даний момент ви тільки закінчили університет або школу, у вас навряд чи вийде. Саме тому дуже важливо скласти перелік необхідних кроків, які допоможуть вам досягти наміченої мети. Якщо вам складно це уявити з вашої позиції в сьогоденні, рухайтеся від складного до простого. Подумайте про те, який крок повинен бути передостаннім на шляху до вашої мети. Наприклад, стати віце-президентом бажаною компанії, а щоб стати їм - почати свою кар'єру на більш низькому посту і пропрацювати в фірмі кілька років, успішно розвиваючись. Склавши план дій таким чином, ви дуже скоро зрозумієте, в якому напрямку варто рухатися. А ваша заповітна мрія перестане здаватися настільки недосяжною і знайде реальні обриси.
3
Обов'язково мислите в межах конкретного часу. Не варто ставити собі мету «стати президентом компанії колись», потрібно задавати часовий інтервал - «стати президентом компанії через 10 років». Працюючи з часом, ви легко зможете зрозуміти, скільки років, місяців або тижнів піде у вас на ту чи іншу частину вашого плану. Обов'язково складайте для себе плани дій на найближчі п'ять років, три роки і рік. Це не просто допоможе вам більш детально уявити, що саме необхідно для досягнення вашої мети, а й дасть чітке відчуття часу і не дозволить просиджувати просто так. Адже тільки той, хто знає, коли йому щось потрібно, зрозуміє, що пора це отримати.
Зверніть увагу
Ви помітите, що в процесі втілення вашого плану в життя деякі його цілі і завдання почнуть видозмінюватися. Щось ви зможете викреслити як непотрібне, інше - навпаки додасте. Це цілком природний процес. Ви самі можете коригувати свої пріоритети у міру їх зміни.
Корисна порада
Завжди формулюйте ваші цілі на папері позитивно. Варто уникати фраз на кшталт «хочу не хворіти», краще замінити їх на щось типу «хочу бути здоровим».
Якщо ви усвідомили необхідність зміни свого життя або твердо вирішили почати працювати над досягненням якоїсь мети, то вам необхідно скласти особистий план , слідуючи якому вам буде набагато легше досягти бажаного.
Інструкція
1
Сформулюйте чітко свої цілі. Іноді людина терпить невдачу тільки тому, що слабо уявляє собі ту мету, до якої прагне. Уявіть собі кінцевий результат у всіх подробицях і відобразіть його в особистому план е. Ваша мета повинна бути вимірювана в якихось кількісних показниках або мати будь-яку кількісну оцінку.
2
Розбийте свій шлях досягнення мети на етапи і намітьте реальні терміни виконання кожного етапу. Нова модель поведінки, яка повинна привести вас до успіху, не може бути замінити собою стару за кілька днів, тверезо оцініть свої можливості, щоб потім не розчаровуватися в собі.
3
Навіть невеликий прогрес, особливо в перший час, повинен надихати вас. Успіх стане передвісником нових успіхів. Навіть скромні досягнення закріплюють поступальний рух до ваших цілей.
4
Визначте, які ознаки допоможуть вам судити про досягнуті успіхи та про виконання етапів вашого особистого план а. Самовдосконалення буде безперервним, якщо в той момент, як тільки ви виконали один етап, ви приступите до реалізації наступного. Результат має бути видно вам або його повинні помітити оточуючі.
5
Будьте готові скорегувати ваш особистий план , адже життя не стоїть на місці і в будь-який момент можуть з'явитися нові можливості. Будьте готові до цього і постарайтеся використовувати їх по-максимуму. Неправильним було б вважати, що успіх залежить від потрібних знайомств або щасливого випадку, для досягнення успіху потрібно кропітка робота, але якщо вам посміхнеться удача, не упустите її. Використовуйте кожен шанс і включіть його в свій план .
6
Пам'ятайте, що відповідаєте за виконання особистого план а тільки ви. Ніякі зміни цін на нафту, хвилювання в Єгипті або погода не повинні впливати на його виконання. Ви самі відповідаєте за свій розвиток, і тільки від вас залежить успішне виконання особистого план а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=awWMO_AtBGQ