Як записати синтезатор на комп'ютер.

Поява в комп'ютерів можливості запису звуку значно спростило цей процес. З часом це привело до того, що навіть в домашніх умовах стало можливо записати будь-який музичний інструмент, в тому числі і синтезатор.
Інструкція
1
Підключіть синтезатор до звукової карти комп'ютера, використовуючи сполучний шнур. Як правило, самими використовуваними роз'ємами в синтезаторах для під'єднання шнура є jack, XLR, а також DIN, активно використовується в Радянському Союзі 3- і 5-контактний, офіційно називався ОНЦ-ВГ. Роз'єм стандартної звукової карти звичайно використовує інтерфейс mini-jack. Професійні моделі частіше оснащуються роз'ємами jack або XLR.
2
Виберіть один з додатків, призначених для запису звуку. У разі відсутності альтернативи використовуйте стандартну програму Windows «Звукозапис», але краще скористатися більш просунутим програмним забезпеченням. Серед них можна виділити такі як Sound Forge, Adobe Audition, Sonar та інші. Кожне з них має свої особливості (як функціональні, так і пов'язані з інтерфейсом), проте загальний принцип роботи залишається однаковим. Також ви можете скористатися однією з безкоштовних програм запису.
3
Увімкніть синтезатор, налаштуйте рівень гучності і загальне звучання. Після цього запустіть обраної програми. Створіть новий проект за допомогою меню «Файл» -> «Створити» (або «Файл» -> «Новий»). Вкажіть настройки звуку, а саме частоту, яка буде використовуватися при запису. Природно, чим більше частота - тим вище якість звуку. Людське вухо не здатне це розрізняти при дуже високих значеннях, проте не варто вказувати частоту менш 22050 Гц. Але краще вказуйте більшого значення.
4
В інтерфейсі програми натисніть кнопку «Запис», після чого приступайте до гри на синтезаторі. У числі можливостей деяких програм мається метроном, включення якого перед записом допоможе витримувати темп. Після того як ви закінчите грати, натисніть кнопку «Стоп». При бажанні ви можете створити ще одну звукову доріжку, щоб записати додаткові партії.
5
Тепер залишилося лише зберегти записане. Для цього виберіть меню «Файл» - «Зберегти як» (або «Файл» -> «Експорт» в деяких програмах »), у вікні задайте ім'я файлу і натисніть« Зберегти ». Дочекайтеся закінчення процесу.