Як збільшити розмір аватара.

Припустимо, ви знайшли аватар, який повною мірою відображає суть вашої суперечливою натури, але зустрілися з невеликим перешкодою - він виявився занадто маленьких габаритів. І якщо шукати більш велику версію бажання відсутня, можна вирішити цю проблему за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте в ній аватар: натисніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або клацніть по гарячим клавішам Ctrl + O. У наступному вікні виберіть файл і натисніть ОК. Картинка з'явиться в робочій області програми.
2
Викличте вікно «Розмір зображення» (Image size). Зробити це можна різними способами. Перший - клікніть пункт меню «Зображення» (Image)> «Розмір зображення» (Image size). Другий - натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + I. У меню, вас повинна цікавити секція «Розмірність» (Pixel dimensions), а саме те, що в ній знаходиться, тобто пункти «Ширина» (Width) і «Висота» (Height). На даний момент в них зазначені параметри відкритого документа, тобто аватара.
3
Клацніть по одному з випадаючих меню, які знаходяться праворуч від полів «Ширина» та «Висота». З їх допомогою можна поміняти одиниці виміру - пікселі (pixels) або відсотки (percent).
4
Зверніть увагу на нижню частину вікна, там знаходяться як мінімум два цікавлять вас пункту. Перший - «Зберегти пропорції» (Constrain proportions), якщо біля нього пункту стоїть галочка, то зображення не втратить співмірність ні за яких обставин. Про те, що активований цей пункт, означатиме також наявність емблеми у вигляді квадратної скобочки і ланцюжки праворуч від полів «Ширина» та «Висота». Другий - «Інтерполяція» (Resample image), поставте біля нього галочку, а в випадаючому меню, яке знаходиться нижче, виберіть «Бікубіческая, глаже (найкраща для збільшення)» (Bicubic smoother (best for enlargement)).
5
Встановіть у полях «Ширина» та «Висота» необхідні величини і натисніть ОК. Зображення збільшиться. Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або клікніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S. У новому вікні вкажіть шлях для збільшеного аватара, його ім'я, необхідний формат і натисніть «Зберегти».