Як зняти лак з дверей. Як зняти лак сдеревянной двері.

Лаковая поверхню дверей з часом тьмяніє, і місцями з'являються тріщини і потертості. Тому доводиться наносити новий шар лаку. На старий шар цього робити ні в якому разі не можна, так як це не призведе до бажаного результату мати рівну і блискучу поверхню. Старий шар лаку необхідно повністю видалити і тільки після цього приступати до його повторного нанесення.
Вам знадобиться
  • - хімічна смивка;
  • - шліфувальна машина;
  • - болгарка;
  • - наждачний шкурка;
  • - будівельний фен;
  • - рукавички;
  • - окуляри;
  • - респіратор.
Інструкція
1
Щоб видалити шар лаку з дверей, скористайтеся хімічним, механічним або тепловим способом. При хімічному способі видаляйте лак за допомогою хімічної змивки фарби на лакової основі або скористайтеся універсальним смивателем, підходящим для всіх видів фарби, а не тільки для видалення лаку і фарб на його основі.
2
Для використання хімічної змиває прийміть заходи індивідуального захисту. Надіньте бавовняний костюм, окуляри, респіратор, захистіть всі відкриті частини тіла, відкрийте вікна та двері. Хімічний склад змивачів чудово видаляє будь-яку фарбу і очищає повністю лакові поверхні, але має дуже різкий запах, містить у своєму складі кислоту, тому користуйтеся їм дуже акуратно або запросіть фахівців зі служби надання послуг з ремонту. Нанесіть змивку за допомогою дрантя і тут же насухо витирайте двері сухою ганчіркою. Лак буде пінитися, і ви легко зможете зняти весь його шар.
3
Для використання теплового методу видалення лаку, скористайтеся будівельним феном. Розігрівайте лакову поверхню і моментально витирайте лак сухою ганчіркою. Метод дуже ефективний, дозволяє швидко видалити з поверхонь будь-яку фарбу, в тому числі лак і фарбу на його основі.
4
Щоб видалити лак механічним способом, використовуйте шліфувальну машинку або болгарку з дрібним наждачним шкіркою. Працюйте обережно, видаляйте тільки лак і не тисніть сильно на прилади, інакше ви пошкодите дерев'яну поверхню дверей. На закінчення робіт проведіть чистову обробку нульовою наждачним папером, знежирте двері і при необхідності нанесіть новий шар лаку.
5
Якщо ви хочете змінити колір двері, то скористайтеся морилкою або кольоровими видами лаку. За допомогою кольорового лаку можна надати двері будь-який бажаний колір без використання додаткових засобів, наприклад морилки або грунтовки.