Як правильно відрегулювати карбюратор. Як правильно відрегулювати сопло на термопластавтомате.

Від того, як налаштований карбюратор в автомобілі, залежить витрата палива, рівень СО, а так само динаміка розгону машини. Приємно, коли автомобіль працює тихо, без перебоїв, економічно витрачає паливо і не забруднює навколишнє середовище. Для цього необхідно правильно відрегулювати карбюратор, якщо у вас в двигуні він встановлений. Цю роботу необхідно виконувати з напарником.
Вам знадобиться
  • - гвинт якості суміші;
  • - гвинт кількості суміші;
  • - викрутка;
  • - прилад вимірювання СО;
  • - інструкція експлуатації автомобіля.
Інструкція
1
Перевірте справність свічок запалювання, точність установки запалювання, правильність підключення контактів переривника, а також справність системи подачі палива.
2
Встановіть саму мінімальну частоту обертів колінчастого вала. Поверніть в різні боки по черзі гвинт якості суміші, але при цьому не змінюйте положення дросельної заслінки. Так вам вдасться створити максимальну частоту його обертання.
3
Прогрійте двигун, щоб температура підвищилася, і повністю відкрийте повітряну заслінку карбюратора. Встановіть регулювальний гвинт якості суміші до відмови, а потім відкрутіть на два оберти, а регулювальний гвинт кількості суміші вкрутіть на два оберти по осі від початку повороту важеля.
4
Знайдіть правильне місце положення регулювальних гвинтів, яке забезпечується необхідною кількістю і якістю суміші. Це положення і дасть двигуну економічну, плавну роботу.
5
Перевірте правильність регулювання карбюратора. Різко відкрийте і закрийте дросельну заслінку. Якщо двигун після цього продовжує роботу тихо і рівномірно, то регулювання зроблена правильно.
Зверніть увагу
Регулювання системи холостого ходу і частота обертання валу двигуна повинна повністю відповідати вимогам інструкції з експлуатації. При недотриманні зазначених у ній норм можна порушити роботу двигуна і витратити велику суму на його ремонт.
Корисна порада
Якщо немає достатнього практичного досвіду такого роду робіт, рекомендується цю процедуру виконувати разом з фахівцем, особливо, якщо карбюратор ОЗОН. Це необхідно, щоб правильно налаштувати вміст СО у відпрацьованих газах, що не перевищивши норму. Якщо виникнуть проблеми в налаштуванні, необхідно трохи повернути гвинт регулювання якості суміші. Потім цим гвинтом встановити необхідну частоту обертання, саме так, як ви налаштовували раніше.