Як відключати картинки в браузері.

На жаль, в деяких куточках Росії все ще залишаються місця, в яких відсутній нормальний безлімітний тариф. В таких випадках користувачі приймають логічне рішення - мінімізувати трафік за допомогою відключення картинок. Розглянемо цю задачу на прикладі найпопулярніших інтернет-браузерів.
Інструкція
1
У браузері Opera, якщо ви хочете відключити картинки на поточній сторінці, натисніть «Вид»> «Зображення»> «Без зображень». Якщо вам потрібно, щоб картинки не з'являлися зовсім, клікніть пункт меню «Інструменти»> «Загальні настройки» (або натисніть гарячі клавіші Ctrl + F12), виберіть вкладку «Веб-сторінки» і у випадаючому меню «Зображення» виберіть «Без зображень» . Натисніть ОК, щоб зберегти внесені зміни.
2
У браузері Internet Explorer натисніть пункт меню «Сервис»> «Властивості оглядача», а потім виберіть вкладку «Додатково». У списку «Параметри» знайдіть групу «Мультимедіа» (вона третя зверху), а в ній пункт «Показувати зображення». Приберіть біля цього пункту галочку. Щоб зміни вступили в силу, натисніть на кнопку «Застосувати», яка знаходиться в правому нижньому кутку вікна, а потім ОК.
3
В Mozilla Firefox клікніть пункт головного меню «Інструменти»> «Налаштування», а потім виберіть вкладку «Вміст» і приберіть прапорець з пункту «Автоматично завантажувати зображення». Зверніть увагу на кнопку «Винятки», яка знаходиться праворуч від цього пункту. Якщо клікнути по ній, з'явиться нове вікно, в якому ви можете вказати список сайтів, на які не діє блокування зображень. Щоб зберегти зміни, внесені в цьому вікні, просто закрийте його. А у вікні настройки для цього потрібно натиснути ОК.
4
В Google Chrome клікніть по кнопці з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, а потім в списку виберіть «Параметри». У новому вікні виберіть вкладку "Розширені", знайдіть область «Особисті дані» і клікніть по кнопці «Налаштування змісту», яка в ній знаходиться. В наступному вікні знайдіть секцію «Картинки» і виберіть пункт «Не показувати зображення». Зміни внесені, тепер вам залишилося тільки закрити всі вікна і вкладки з настройками.