Як продовжити повноваження директора.

Директор - це виборна посада. Генеральний директор підприємства обирається на посаду радою директорів. Директор структурного підрозділу, цеху, відділу, вибирається членами профспілки чи радою керівного складу. Термін повноважень обмежений і не може перевищувати 5 років. Щоб продовжити повноваження керівного складу, слід керуватися статтею 84.1 ТК РФ.

Вам знадобиться

- протокол зборів ради директорів (профспілки, керівного складу); - рішення зборів, підписана усіма; - трудова книжка; - особиста картка; - трудовий договір; - наказ.

Інструкція Вам знадобиться:
- протокол зборів советадіректоров (профспілки, керівного складу); - рішення зборів, підписана усіма; - трудова книжка; - особиста картка; - трудовий договір; - наказ.
0

Щоб продовжити повноваження будь-якого співробітника, що займає виборну керівну посаду, зберіть раду директорів для переобрання нового генерального директора або рада членів профспілкової організації або керівного складу.

1

Проведіть голосування. Під час засідання передбачено ведення протоколу. В протокол вносите всі відомості про вибори, відсоток тих, хто проголосував за переобрання. Після ради винесете документ про рішення, підписаний усіма членами уповноважених осіб.

2

Якщо керівник переобраний на нову посаду, щоб продовжити термін його повноважень, зробіть звільнення відповідно до статті 77 ч.2 і нове працевлаштування , керуючись статтею 68 ТК РФ. Оформлення додаткової угоди до діючого трудовим договором з представниками виборних посад законодавством не передбачено. Повноваження можна продовжити тільки шляхом звільнення і нового працевлаштування.

3

Оформіть наказ, в якому вкажіть, що звільнення відбудеться через вичерпаний термін виборних повноважень. Внесіть запис у трудову книжку про звільнення у зв'язку із закінченням виборного терміну. Проведіть повний розрахунок. У розрахунок дозволите всі виплати за невикористану відпустку (стаття 127 ТК РФ) і поточну зарплату (стаття 140 ТК РФ).

4

Подальший прийом на роботу здійснюйте відповідно до статті 68 ТК РФ. Складіть трудовий договір. Оформіть наказ, вкажіть у ньому, що працевлаштування відбудеться згідно нових виборів. Прикладіть документ про рішення виборних органів. Внесіть запис у трудову книжку та особисту картку співробітника форми Т-2.

5

Кожен раз, коли співробітник, що працює на виборній посаді, буде переобраний на новий термін, робите звільнення і нове працевлаштування. Не продовжувати повноваження додатковим договором. Якщо трудова інспекція виявить, що ви порушили регламент Трудового кодексу, то вам випишуть величезний адміністративний штраф.