Як прибрати ефект червоних очей у фотошопі.

Червоні очі - один з найнеприємніших дефектів на фотографіях. Очне дно людини має червоний колір через розташованих в ньому кровоносних судин. За певних умов фотографування і при використанні вбудованої фотоспалахи на знімках з'являється цей ефект. Багато програм вміють автоматично прибирати червоні очі з цифрових фотографій, але результат часто буває не задовільний. Якщо вам не шкода пари хвилин на обробку в фотошопі, то краще скористатися ним.
Інструкція
1
Відкрийте у фотошопі фотографію, корекцію якої необхідний провести.
2
Збільште масштаб фотографії, так щоб зіниці очей були великим планом.
3
Виділіть червоні зіниці за допомогою інструменту «Овальне ласо».
4
Для того щоб очі виглядали більш природно, розтушуйте виділення на 1-5 пікселів, залежно від дозволу фотографії. Для цього у верхній панелі виберіть меню «Виділення», в ньому наведіть мишку на підміню «Модифікація», в списку натисніть на «Розтушувати». Для виконання це дії можна скористатися гарячими клавішами Shift + F6.
5
На верхній панелі виберіть меню «Зображення», в ньому наведіть мишку на підміню «Корекція», в списку натисніть на «Знебарвити». Для виконання це дії можна скористатися гарячими клавішами Shift + Ctrl + U.
6
Відкрийте настройку "Яскравість/Контрастність", вона розташована поруч з налаштуванням "Знебарвити" .У ній бегунком яскравості виберіть оптимальну "чорноту" зіниці.
7
При бажанні зіницю можна забарвити в будь-який колір. Для цього в підміню «Корекція» виберіть «Колірний баланс». Бегунками виберіть бажаний цвет.Отменіте виділення.
8
Збережіть фотографію.