Як повернути незбережений документ.

Нерідко виникають ситуації, які не дозволяють вчасно зберегти потрібний документ в програмі Microsoft Office. Вони можуть бути обумовлені перебоями з електрикою, збоєм в роботі операційної системи або забудькуватістю користувача. Щоб труди не пропали даром, необхідно відновити документ.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - версія Microsoft Office, в якій створювався файл.
Інструкція
1
Завчасно встановіть в Microsoft Office функцію «автозбереження». Вона передбачена програмою і дозволяє повернути потрібний файл за допомогою резервного збереження. Програма запускається регулярно після закінчення певного проміжку часу. Значить ви маєте можливість запустити будь-яку з автоматично збережених версій, яка з тієї чи іншої причини не була збережена вами вручну.
2
Задайте в «Автозбереження» певний час, після закінчення якого файл буде сам зберігатися. Крім цього, включіть в настройках параметр «Зберігати останню автосохранения версію, якщо файл був закритий без збереження». Після підключення і активації цих функцій при ненавмисному закритті незбереженого файлу вам стане доступна можливість відновлення документа (тобто останньою його версії), який програма запам'ятовує автоматично.
3
Відкрийте програму Microsoft Office, в якій у вас не вийшло зберегти певний файл. Наприклад, Microsoft Office 2010 може запропонувати використовувати незбережений варіант документа відразу при відкритті. Варіанти будуть відображені в лівій частині відкритої програми. Це стосується і Microsoft Word, і Microsoft Power Point, і Microsoft Exel, а також інших додатків.
4
Якщо документ з яких-небудь причин відновити стандартними способами не вдається, вдамося до допоміжних програм, таких як Smart Data Recovery, R-STUDIO NE та ін. Наприклад, Smart Data Recovery після установки дозволить вам відновлювати в майбутньому не тільки файли-документи, а й аудіо- та відеозаписи, кліпи, архівні файли.
Зверніть увагу
При установці «автосохранения» встановіть максимально короткий проміжок часу, щоб згодом мати можливість відновити файл з найменшими втратами.