Як прибрати колонтитули в документі. word 2003 відключити колонтитул.

Робота з електронними документами у форматі Word для багатьох людей вже давно є однією з службових обов'язків. І незважаючи на те, що, здавалося б, всі опції даної програми вже відомі, у користувачів ПК можуть виникати труднощі там, де їх зовсім не чекаєш. Мова йде про те, як у різних версіях програми Word можна прибрати колонтитули.
Вам знадобиться
  • програма Word
Інструкція
1
Колонтитули являють собою нумерацію сторінок (вони потрібні при оформленні дипломних, курсових робіт, рефератів тощо). На даний момент одними з найпоширеніших версій програми є Word 2003 і Word 2007 років випуску. Алгоритми дій у цих двох різних версіях мають багато спільного, але все ж відрізняються один від одного. Так якщо на вашому комп'ютері встановлений Word 2003, клацніть мишею два рази за номером сторінки документа або ж натисніть на нього один раз правою клавішею миші. Зазвичай після цього колонтитули пропадають.
2
Зайдіть в меню в розділ «Вид» і в відкрилася панелі натисніть «Колонтитули». Виберіть «Верхній колонтитул» (або «Нижній колонтитул»), а потім - пункт Delete (видалення), після чого всі колонтитули в документі також будуть видалені.
3
Для того щоб видалити колонтитули в документі версії 2007 року, зайдіть в меню «Вставка», а потім в групу «Верхній і нижній колонтитули». Використовуйте кнопки «Верхній колонтитул» і «Нижній колонтитул» залежно від того, який з них вам не потрібен. Наприклад, виберіть «Верхній колонтитул» і натисніть «Видалити верхній колонтитул». Відразу після цього всі верхні колонтитули документа будуть видалені.
4
Якщо вам потрібно прибрати номер на титульному аркуші документа, зайдіть в пункт меню «Файл», виберіть «Параметри сторінки», де потрібно знайти вкладку «Джерело паперу». Поставте прапорець на сходинці «Розрізняти колонтитули першої сторінки».
5
Спробуйте і інший варіант: виберіть пункт «Параметри сторінки» в розділі «Розмітка» загального меню. Відкрийте вкладку «Джерело паперу» і відзначте пункт «Розрізняти колонтитули першої сторінки». Після цього номер на першому (титульному) аркуші буде відсутній.