Як встановити аську на телефон з комп'ютера.

У Росії ICQ є одним з найпопулярніших сервісів онлайн-спілкування. Численні програми для мобільних телефонів дозволяють постійно перебувати на зв'язку, навіть якщо у вас під рукою немає комп'ютера з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Скачайте ICQ для мобільного телефону. Для цього запустіть на комп'ютері веб-браузер і перейдіть на сайт розробника мобільного додатку. Знайдіть посилання «Скачати» і клікніть по ній. При необхідності вкажіть модель вашого телефону та інші параметри. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Підключіть телефон до комп'ютера. Для цього скористайтеся поставляється в комплекті usb-шнуром, один кінець якого підключіть до мобільного телефону, а інший - до відповідного роз'єму комп'ютера. Дочекайтеся повного визначення пристрою системою, про що вас сповістить характерний звук. При необхідності в автоматичному режимі будуть встановлені драйвери, що відповідають за роботу мобільного телефону як знімного пристрою.
3
Відкрийте за допомогою провідника папку телефону. В іншому вікні відкрийте папку, в якій знаходяться файли програми ICQ для мобільного телефону. Виділіть їх, клікніть правою кнопкою миші, виберіть пункт "Копіювати", після чого відкрийте папку в телефоні, призначену для додатків, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вставити». Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
4
Після цього в мобільному телефоні відкрийте завантажений файл. Додаток або відразу запуститься, або почнеться процес її установки - це залежить від моделі телефону.
5
Не всі мобільні телефони підтримують такий спосіб установки додатків. Для установки ICQ в такі телефони запустите програму, призначену для синхронізації комп'ютера та мобільника. Як правило, вона входить в комплект поставки, і знайти її можна на відповідному компакт-диску. В разі його втрати (або відсутності з інших причин) скачайте додаток з офіційного сайту виробника вашого мобільного телефону.
6
Запустіть програму. Знайдіть пункт меню, що відповідає за установку мобільних додатків, і виберіть його. У який з'явився інтерфейсі вкажіть розташування файлу ICQ на комп'ютері, виберіть його і натисніть кнопку «Встановити». Дочекайтеся закінчення процесу.