Як купити хороший телевізор.

Колись телевізори масово прийшли в будинку обивателів, і з тих пір стали практично невід'ємною їх частиною. Покупка нового телевізора найчастіше може стати значущим сімейним подією, тому дуже важливо придбати хорошу і якісну техніку.
Інструкція
1
Максимально детально вивчіть телевізор. Чим більше ви про нього дізнаєтеся, тим більше вірогідність того, що придбаєте гарну техніку. Не бійтеся задавати питання продавця-консультанта. Найчастіше він, бачачи, що їхній клієнт не проявляє ніякої ініціативи, намагається збути той товар, який вигідно йому. Впевнено задаючи питання, ви зможете показати, що є господарем ситуації.
2
Визначтеся з бюджетом покупки і з основними характеристиками телевізора. Це допоможе відразу відсіяти варіанти, які не будуть вас влаштовувати з тих чи інших причин. Якщо у вас є переваги щодо конкретних моделей і виробникам, перед відправкою в магазин вивчіть в інтернеті відгуки споживачів. Використовуйте кілька джерел, щоб виключити можливість ознайомлення лише із замовними статтями.
3
Вибираючи телевізор в магазині, насамперед зверніть увагу на якість зображення. При зазначених одних і тих же характеристиках на виході картинка може бути різною: десь більш розмитою, десь більш піксельної, десь менше контрастною. Перевірте передане відеозображення на різних настройках кольоровості телевізора, на різних моделях переглядайте одне і те ж відео, щоб досягти максимальної точності порівняння.
4
Ознайомтеся з додатковими можливостями телевізора. Попросіть продемонструвати його функціонал, перевірити працездатність роз'ємів для підключення зовнішніх пристроїв. Переконайтеся у відсутності шлюбу. Якщо ви точно знаєте, що якісь функціональні можливості, реалізовані в пропонованої моделі, ви використовувати не будете, подумайте над тим, щоб вибрати іншу модель. Найчастіше на телевізори, володіють функціями, які перебувають на піку моди, ціна сильно накручується.
5
Перевірте документи на телевізор. Переконайтеся, що гарантійний талон в порядку. При оформленні покупки продавець повинен буде його заповнити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YWdsiu8bXow