Як передати фотографії з телефону на комп'ютер. інстаграмм для комп'ютера.

Багатьма телефон, окрім здійснення дзвінків, використовується і для фотографування. Але переглядати фото на мобільнику, як і здійснювати з ними інші операції, не так зручно. Тому рано чи пізно постає питання про те, як передати фотографії з телефону на комп'ютер.
Інструкція
1
Використовуйте usb-шнур, щоб підключити телефон до ПК. Після під'єднання дочекайтеся характерного звуку системи, який повідомляє про підключення до комп'ютера нового пристрою. Зачекайте, поки системою визначиться тип підключеного пристрою і відбудеться установка необхідних драйверів. Після цього ви можете працювати з пам'яттю телефону, як зі звичайною флешкою.
2
Відкрийте за допомогою провідника папку підключеного телефону. Знайдіть каталог, в якому розташовуються фотографії, які необхідно переписати на комп'ютер. Виділіть їх, клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть рядок «Копіювати». Після цього відкрийте в провіднику папку комп'ютера, в яку ви хочете помістити фотографії. Знову клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Зачекайте, поки фотографії передадуться. Крім стандартного провідника, ви також можете скористатися будь-яким іншим файловим менеджером.
3
Також для передачі фотографій з телефону на комп'ютер можливе використання офіційного програми, що дозволяє синхронізувати телефон з ПК. Як правило, диск з даною програмою входить в комплект мобільного телефону. Після підключення телефону до комп'ютера запустіть цю програму. Виберіть диспетчер файлів, з його допомогою відзначте необхідні фотографії та скопіюйте їх у папку комп'ютера.
4
Якщо у вас немає шнура для підключення телефону до комп'ютера, скористайтеся інфрачервоним або Bluetooth адаптером. Підключіть його до комп'ютера. Після цього виберіть в телефоні потрібні фотографії, натисніть «Функції» -> «Передати» і вкажіть, по якому каналу ви будете їх передавати: інфрачервоному або Bluetooth. У списку пристроїв виберіть комп'ютер і почніть процес передачі. Зачекайте, поки всі файли ні передані.
5
Якщо фотографії знаходяться на карті пам'яті телефону, вийміть її. Потім вставте в картрідер комп'ютера, відкрийте за допомогою провідника папку карти пам'яті, знайдіть необхідні фотографії та скопіюйте їх.
Сучасні стільникові телефони мають, як правило, стерпного якості фотокамерами, що дозволяють проводити знімки на рівні цілком задовільною "мильниці". Проте зробити фотографію - ще півсправи, нею ще треба поділитися з оточуючими. Для цього також винайдений ряд інструментів.
Інструкція
1
Якщо той, кому ви хотіли б зрадити фотографію, знаходиться поруч з вами, можна використовувати протокол передачі файлів Bluetooth, вбудований в більшість телефонів (але не в усі, навіть найсучасніші). Просто встановіть зв'язок між пристроями і передайте файл фотографії.
2
Якщо передати файл по Bluetooth не представляється можливим, ви можете відправити вашу фотографію в повідомленні формату MMS на номер одержувача. Для цього у вас і у нього повинна бути налаштована служба MMS.
3
Можна вийти з телефону в інтернет і переслати файл фотографії по електронній пошті. Врахуйте, що це займе якийсь час і деякі засоби (як, втім, і MMS). Якщо ж телефон знаходиться в зоні дії безкоштовної мережі Wi-Fi, то тоді навпаки - операція буде швидкою та безкоштовною. Тільки не переплутайте канали, по яких ваш телефон виходить в інтернет.