Як відкрити магазин шин. автозапчастини бізнес колеса.

З кожним роком кількість автомобілів на наших дорогах зростає, а разом з тим збільшується попит на автозапчастини, в тому числі шини. До того ж шини, навіть високої якості, схильні досить швидкого зносу, тому відкриття шинного магазину - досить прибутковий бізнес, практично не схильний до впливу кризових ситуацій.
Інструкція
1
Перед тим як відкрити магазин шин, визначитеся з станом справ на ринку. Можливо, у вашому місті вже є великий магазин, що спеціалізується на продажу подібного товару. Значить, ви складете йому гідну конкуренцію. Якщо ж подібного центру немає, можете сміливо приступати до створення. Але пам'ятайте, що конкуренцію вам складуть магазини, що торгують автозапчастинами. Адже вони теж продають шини, правда, в невеликій кількості.
2
Постарайтеся придбати перед конкурентами ряд переваг: пропонуйте до продажу більш широкий і якісний асортимент товару, забезпечуйте індивідуальний підхід до кожного клієнта, введіть систему замовлень і знижок. Обов'язково складіть бізнес-план майбутнього магазину шин.
3
Потім зареєструйтеся в якості юридичної особи або індивідуального підприємця. Якщо ви плануєте працювати тільки з фізичними особами, то цілком достатньо придбати статус індивідуального підприємця. Якщо ж у ваші плани входить укладення договорів на поставку з автотранспортними підприємствами, таксопарками і т.п., то краще відразу створити юридичну особу.
4
Далі виберіть приміщення під магазин. Ви можете орендувати його або придбати у власність. Площа магазину для початку може бути невеликий. Хоча все залежить від ваших стартових вкладень і асортименту шин. Відкрити шинний магазин краще недалеко від заправної станції, сервісного центру або СТО.
5
Закупіть обладнання. У мінімальний його перелік буде входити касовий апарат, стелажі для шин, комп'ютер, вітрини. Крім того, сформуйте асортиментний перелік. У наш час постачальників шин дуже багато, тому ретельно проаналізуйте умови співпраці з кожним з них, адже від цього багато в чому залежатиме ваш прибуток. Під час формування асортименту займіться пошуком персоналу. Вам буде потрібно директор, бухгалтер, 2-3 продавця-консультанта і працівник складу.