Як захистити свою сторінку вконтакті від злому.

Останнім часом сильно зросло число зловмисників, зламували чужі сторінки Вконтакте. Щоб не стати однією з їхніх жертв, необхідно захищати свій аккаунт. Для цього досить дотримувати ряд простих правил.
Інструкція
1
Для початку придумайте собі складний пароль. Використовуйте різні методи складання, чергуючи букви і цифри, прописні і заголовні букви. Чим складніше буде слово, тим менша ймовірність, що зловмисник зможе підібрати пароль вручну.
2
Не використовуйте придуманий вами пароль для реєстрації на інших сайтах. В іншому випадку при зломі ви маєте можливість позбутися всіх своїх акаунтів.
3
Регулярно міняйте пароль на новий, хоча б раз на місяць. Зберігайте логіни і паролі не в електронному документі на комп'ютері, а запишіть їх, наприклад, на папері.
4
Чистіть cookie.
5
Чи не спілкуйтеся ні з ким на тему ваших паролів, тим більше з малознайомими особами. Якщо зломщик - досвідчена людина, йому не важко з'ясувати, що ж за слово ви використовуєте в якості пароля.
6
Налаштуйте приватність вашої сторінки. Зробіть її видимою тільки для друзів. Так само поступите з альбомами, особистою інформацією і т.д.
7
Не виходьте Вконтакт з Інтернет-кафе або з інших ненадійних комп'ютерів. На них може стояти шкідливе програмне забезпечення - KeyLogger. Це програми-шпигуни, які перехоплюють натискання з клавіатури і записують їх в окремий файл.
8
Встановлюйте на свій комп'ютер якісні антивірусні програми і регулярно оновлюйте їх. Вчасно перевіряйте свій комп'ютер на віруси, особливо на наявність троянів. Деякі віруси крадуть дані не тільки з самого комп'ютера, але і з вашого браузера.
9
Не заходьте за підозрілими посиланнями на незнайомі сайти.
10
Чи не завантажуйте програми для Вконтакте, типу «як підняти свій рейтинг» і т.д. Це шпигунське ПО!
11
Бійтеся фішингу в додатках. Якщо при завантаженні невідомого вам додатки вас просять ввести логін і/або пароль, негайно зверніться до керівництва техпідтримки. Також якщо вам приходять звичайні повідомлення із запитами подібного характеру, наприклад, від адміністрації, будьте обережні, ніхто з справжніх співробітників сайту не стане запитувати у вас цю інформацію.