Як очистити флешку. скачати програму для повного очищення флешки.

Очистити флешку можна декількома способами. Вибір залежить від того, навіщо вам це потрібно. Якщо ви впевнені, що корисних файлів на ній немає, то найпростіше відформатувати знімний носій або просто видалити всі файли. Користуйтеся цими способами для звичайної «повсякденному» чистки. У разі, якщо ви хочете надійно видалити всі файли, скористайтеся повним форматуванням і перезаписом.
Інструкція
1
Видалення інформацііПодключіте флешку до компьютеру.Зайдіте в «Мій комп'ютер», потім на знімний носітель.Виделіте всі файли лівою кнопкою миші або натисніть ctrl + A.Нажміте «Delete» на клавіатуре.ПК насправді не стер ваші файли , а позначив їх для себе як вилучені. З вигляду флешка порожня, але файли можна відновити за допомогою спеціальної програми.
2
До результату, описаного в першому випадку призведе і швидке форматування, яке можна зробити таким чином: зайдіть в «Мій комп'ютер» .Щелкніте правою кнопкою мишки по зображенню флешкі.В меню оберіть пункт «форматувати» .Поставьте галочку навпроти «Бистре» .Натисніть «Почати» .Програма запитає: «Увага, всі дані будуть видалені, продовжити форматування?». Натисніть «Так».
3
Для глибокого очищення флешки, виберіть режим «Повний» в програмі форматування. Всі інші кроки збігаються з швидким форматірованіем.Етот спосіб видалить всі файли, але в спеціалізованому сервісному центрі їх відновлення все ж залишиться можливим.
4
Якщо необхідно видалити вміст знімного носія без можливості відновлення навіть фахівцями, скористайтеся спеціальною програмою очищення флешки або після повного форматування заповніть весь її обсяг сторонніми файлами, наприклад, музикою, а потім знову відформатуйте.