Як включити радіо на комп'ютері.

Інтернет-радіо є гарною альтернативою коротковолновому радіомовленню в місті, де багато перешкод. В інтернеті представлені десятки тисяч радіостанцій всіх країн світу, а чутно кожну з них з якістю, порівнянною з FM. При наявності комп'ютера з доступом в інтернет і звуковою картою купувати додаткове обладнання для їх прослуховування не буде потрібно.
Інструкція
1
Підготуйте комп'ютер до прийому інтернет-радіостанцій, якщо цього не було зроблено раніше. Підключіть його до інтернету будь-яким способом, вибравши безлімітний тарифний план, або переключіться на такий тариф, якщо раніше ви користувалися лімітним. Встановіть в машину звукову карту, підключіть до неї колонки або навушники.
2
Переконайтеся, що встановлена на комп'ютер операційна система сумісна з програвачем Flash Player. Скачайте і встановіть останню версію цього програвача.
3
Запустіть на комп'ютері будь-який браузер і перейдіть на наступний сайт: http://www.shoutcast.com/
4
У списку, розташованому в лівій частині сторінки, виберіть бажаний жанр.
5
Якщо обраний вами жанр ділиться на підкатегорії, виберіть серед них потрібну.
6
Буде завантажений список станцій, що відповідають вашим вимогам. Однак, в ньому будуть присутні лише перші десять знайдених станцій. Щоб завантажити ще десять, знайдіть в кінці списку клавішу "Show more" і натисніть на неї. Кожне натискання на цю клавішу доповнюватиме його ще десятьма станціями, підходящими під встановлені вами критерії.
7
Щоб почати слухати станцію, натисніть на розташовану зліва від її назви круглу кнопку з піктограмою "Play" (трикутник, спрямований вправо). У нижній частині сторінки з'явиться віртуальний програвач, і одночасно почнеться відтворення аудиопотока. Таким чином можна слухати тільки станції, що віщають в форматі MP3. Якщо формат мовлення - AAC, доведеться встановити додаткове програмне забезпечення.
8
Щоб почати слухати іншу станцію, просто натисніть на відповідну їй кнопку "Play". Відтворення сигналу попередньої станції автоматично припиниться. Зовсім припинити прослуховування можна, закривши вкладку браузера. Можна тимчасово вимкнути звук і без закриття вкладки, переключивши віртуальний програвач в режим паузи.