Як визначити версію біос.

Знати версію bios потрібно насамперед із міркувань своєчасного її поновлення, що дозволить оптимізувати роботу вашого персонального комп'ютера. Існує кілька способів встановлення версії bios. Про деякі з них читайте далі.
Інструкція
1
Запустіть ваш персональний комп'ютер. Визначити версію БІОС можна, прочитавши її у верхніх рядках інформації, яка висвічується на екрані при запуску. Якщо ви не встигли зорієнтуватися і прочитати потрібний текст, перезавантажте комп'ютер ще раз. Як ви самі вже здогадалися, перезавантажувати комп'ютер до нескінченності не можна, тому, якщо швидко прочитати не виходить, робіть наступне.
2
Подивіться версію БІОС на материнській платі вашого персонального комп'ютера. Для цього вам доведеться розкрити системний блок. Візьміть викрутку, і відкрутіть шурупи, що фіксують бічну панель. Зніміть її.
3
Уважно огляньте материнську плату. Знайдіть її назву. Поруч з ним повинна бути зазначена версія БІОС. За великим рахунком це примітивний спосіб. Краще запустіть БІОС і подивіться його версію безпосередньо там. Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть клавішу delete. Потім за допомогою стрілок перейдіть в пункт Main, а потім в System Information. Там ви знайдете вичерпну інформацію, що стосується bios.
4
Зайдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Виконати». У командному рядку введіть msinfo32. Потім натисніть клавішу enter. Відбудеться запуск інструментального засобу «Відомості про систему». У відповідному розділі ви зможете знайти всю необхідну інформацію про биосе. Перейти в «Відомості про систему» можна простіше. Зайдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Усі програми», потім «Стандартні» і «Службові». В останньому знайдіть пункт «Відомості про систему».
5
Скористайтеся програмою Everest Ultimate Edition. Вона надасть вам аналогічну інформацію. Запустіть програму, знайдіть пункт «Системна плата». Зайдіть в нього. У центральному вікні ви знайдете всі дані про bios, включаючи версію, рік виготовлення та інформацію про виробника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hDy0Yb9lumw