Як перенести інформацію з одного диска на інший.

Копіювання інформації з дисків можна робити як за допомогою стандартних засобів операційної системи, наприклад, програми «Провідник», так і різних додаткових програм і утиліт для роботи з жорсткими дисками і CD/DVD.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Total Commander;
  • - Far Manager;
  • - Nero Express.
Інструкція
1
Cкопіруйте інформацію з одного диска на інший, для цього необхідно підключити обидва диска до комп'ютера, дочекатися, поки система визначить і встановить диски. Далі необхідно відкрити програму-диспетчер файлів, можна скористатися стандартною програмою - «Провідник», або використовувати такі утиліти, як Far Manager (скачати можна з офіційного сайту farmanager.com/download.php?l=ru) або Total Commander (wincmd.ru/).
2
Далі зробіть копіювання інформації з одного диска на інший за допомогою комбінацій клавіш, або відкрийте обидва диска одночасно в екрані програми і перетягніть потрібні папки та файли лівою кнопкою миші. Час копіювання буде залежати від обсягу інформації і від швидкості читання/запису ваших жорстких дисків.
3
Скористайтеся програмою Nero для копіювання інформації з одного DVD на інший. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні тільки одним приводом, значить, вам необхідно буде спочатку створити образ диска, який потрібно скопіювати, а потім вставити інший диск для копіювання інформації на нього. Для створення образу і подальшого монтування використовуйте утиліту Deamon Tools (http://www.daemon-tools.cc/rus/downloads).
4
Виконайте копіювання диска DVD. Для цього вставте в обидва приводи диски: один порожній для запису, а другий - диск, з якого необхідно перенести інформацію. Якщо привід один, тоді змонтуйте диск-джерело за допомогою емулятора.
5
Запустіть Nero Express, зі списку зліва виберіть пункт «Копіювати DVD», далі виберіть привід-джерело і привід для запису, встановіть швидкість запису і читання дисків, щоб перенести дані з одного диска на інший.
6
Встановіть прапорець біля поля «Запис» в однойменній вкладці і натисніть кнопку «Копіювання». Дочекайтеся завершення запису диска, ні в якому разі не переривайте процес, і не виймайте диски з приводу. Це може спричинити як порчу диска, так і самого приводу.