Як знайти файл в комп'ютері.

За якими параметрами краще шукати файл, як зробити пошук більш швидким і продуктивним, навіть в тому випадку, якщо ви про фото нічого не пам'ятаєте? Від вирішення цих питань залежить успішність пошуку втраченої інформації.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Виберіть в меню Пуск пункт Пошук. Відкриється вікно з оптимістичною назвою Результати пошуку. У швидкому меню в лівій частині вікна ви можете вибрати тип файлу. Це одразу прискорить пошук потрібного файлу.
2
Виберіть тип втраченого файлу. Тепер вам буде запропоновано згадати назву файлу або встановити додаткові параметри для пошуку. Якщо ви точно не пам'ятаєте назву, то не пишіть його цілком, досить пари-трійки букв, що йдуть в назві поспіль, щоб істотно звузити межі пошуку. Водночас, невірна комбінація букв відведе вас в сторону непотрібних результатів.
3
Якщо ви точно знаєте, на якому логічному диску або носії інформації загубився ваш файл, то проставте область пошуку. Крім того, іноді зручніше і швидше провести процедуру пошуку декілька разів, вибираючи по одному логічному диску, особливо, якщо ви дотримуєтеся нехитре правило: не зберігати призначені для користувача файли на диску С.
4
Добре згадати часовий відрізок, коли відбувалися зміни з файлом. Найчастіше в людській пам'яті затримується дата створення файлу. Тим більше, що достатньо вказати її дуже приблизно (минулого місяця, минулого року, минулого тижня). Вкажіть часовий відрізок створення файлу, якщо ви його пам'ятаєте.
5
Вкажіть приблизний розмір файлу, щоб відсіяти непотрібні результати. Це доцільно робити, коли назва або частина назви файлу збігається з назвами системних бібліотек операційної системи і програм. Бібліотеки, як правило, присутні у величезних кількостях, але при цьому мають дуже маленький розмір, порядку декількох кілобайт. Так що при пошуку свого файлу ви можете поставити розмір більше 1 Мб, щоб відсіяти системні файли і файли налаштувань.
6
Загляньте в список Додаткових параметрів. Там розставлені галочки навпроти тих видів папок, в яких треба провести пошук. Іноді може знадобитися поставити в цьому списку галочку напроти пункту Системних і прихованих папок. За замовчуванням ці папки виключені із зони пошуку, оскільки передбачається, що користувач їх не бачить. Однак у властивостях папок можна включити відображення прихованих папок і зберігати туди файли безперешкодно. Так що якщо така можливість у вас включена, ви могли й не помітити, як перемістили файл в приховану папку.
Корисна порада
Створюйте тимчасові папки на логічних дисках, куди зберігайте невідсортовані файли, щоб їх простіше було найті.Можно шукати файл з його розширення, для цього задайте в полі назви файлу txt, mp3 і т.д. Якщо ви пам'ятаєте початок і кінець назви, але не пам'ятаєте середину, то можна задати у пошуку таку інформацію: "початок * кінець". Цей запис означає, що в назві повинні бути обов'язково слова "початок" і "кінець", а між ними може бути (чи не бути) довільна комбінація символів.