Як вивчити англійську в короткі терміни. Як стати найвищим у короткий термін.

Вивчення англійської мови може розтягнутися на кілька років, але при необхідності, вивчити його в стислі терміни цілком реально. Головне - систематизувати процес вивчення, щодня приділяти англійської кілька годин.
Інструкція
1
Запишіться на мовні курси, при вступі на курси переконайтеся, що ваш початковий рівень визначений вірно - для цього ви повинні пройти докладні тести. Підбирайте курси залежно від ваших фінансових можливостей, терміну навчання, близькості до роботи/навчанні/дому. Якщо вам комфортніше займатися наодинці з викладачем - скористайтеся послугами репетитора, він виправить всі ваші недоліки, а так же скоректує процес навчання залежно від ваших цілей і рівня.
2
Дивіться телевізор та/або фільми англійською. Для початку підійдуть серіали, намагайтеся дивитися відео з субтитрами, спочатку російськими, потім англійськими - це допоможе краще орієнтуватися при сприйнятті аудіоінформації. Слухайте аудіокниги, почніть з простих діалогів для вивчаючих мову.
3
Читайте англійською, почніть з розважальних сайтів, анекдотів, потім перейдіть до читання класичної літератури. Все незнайомі слова виписуйте в спеціальний зошит/блокнот, намагайтеся їх запам'ятати. В день вчіть не менше 20-30 слів.
4
Спілкуйтеся англійською - знайдіть в своєму місті розмовний клуб, в якому люди, які вивчають мову приходять практикуватися. Оптимальним варіантом буде спілкування з носієм мови - якщо серед ваших знайомих немає іноземців, зареєструйтесь в соціальних мережах і постарайтеся знайти англомовних співрозмовників.
5
Пишіть на різні теми англійською, заведіть англомовний блог, через час перечитуйте те, що написали, досить швидко ви почнете помічати і виправляти помилки в своїх текстах.
6
Використовуйте інтернет-ресурси для вивчення англійської мови, такі як www.study.ru, sharedtalk.com та ін. На подібних сайтах існує безліч тестів, які покажуть прогалини у вашому англійською. Відвідуйте спеціалізовані форуми, задавайте питання, які вас цікавлять більш досвідченим учасникам.