Як ліпити сніжки.

Всі ми, напевно, в дитинстві хоч раз грали в сніжки. І навіть будучи дорослими нам іноді хочеться зануритися в спогади і піддатися цій дитячої забаві. І якщо вам хочеться показати себе чемпіоном в цій грі, потрібно як мінімум вміти правильно ліпити сніжки. Слідуючи декільком радам, ви дуже скоро завоюєте титул «майстра-снежколепа», а заодно незабутньо і весело проведете час зі своїми друзями або близькими.
Інструкція
1
Спочатку виберіть теплий день для гри. Сама хороша погода для гри в сніжки від? 3 ° C до +4 ° C.
2
Знайдіть відповідне місце. Сніг в цьому місці повинен бути ідеальним за своєю консистенцією: не надто мокрим і не занадто пухким. Для цього підійдуть місця поблизу чогось теплого: доріг, будинків, теплотрас і т.д. В іншому випадку ви не зможете ліпити самі сніжки або наліпити такі снаряди, якими запросто «прішібете» противника.
3
Починайте грати в другій половині дня, щоб сонце встигло зігріти сніг.
4
Якщо ви не боїтеся застудитися, ліпіть сніжки голими руками, так вам буде простіше додати їм потрібну форму. Якщо ж ви дбаєте про себе, то надіньте рукавички. Рукавиці, безумовно, краще зберігають тепло, але в такому випадку ліплення снарядів ускладниться.
5
Приступайте до самої ліпленні. Захоплюйте сніг не з самого верхнього заледенілого шару, а трохи глибше. Візьміть сніг, обхопіть його двома руками і починайте ліпити сніжок. З кожним натисканням робіть це все сильніше і сильніше.
6
Надайте сніжку сферичну форму. В середньому звичайний сніжок має діаметр 10-15 сантиметрів. Це залежить від розміру долонь, рівня професіоналізму і т.д.
7
Коли сніжок придбав потрібну форму і щільність, кидайте його в противника. Не кидайте великими і щільними сніжками в літніх людей і малюків.
8
Якщо у вас є надійне укриття, зупиніться там, підготуйте дюжину снарядів і ведіть обстріл прямо звідти. Якщо ви пересуваєтеся перебіжками, то заготовлювати сніжки заздалегідь не має ніякого сенсу.
9
Якщо ви не хочете намочити і заморозити руки, заощадити час на ліпленні і виробляти ідеально рівні сніжки, придбайте спеціальний сноу-боллер (по-російськи «снежколеп»). Цей пристрій продається в багатьох сувенірних магазинах. Візуально він нагадує щипці для накладання морозива кульками.