Як відрізнити підробку від оригіналу в парфум.

Купівля парфуму - справа відповідальна. Потрібно вибрати аромат, визначити, чи підходить він вам, оцінити красу флакона, вибрати прийнятну ціну. І як же прикро потім переконатися, що з такою любов'ю знайдений аромат - підробка. На що варто звернути увагу при виборі і як не придбати відвертий фальсифікат?
Інструкція
1
Найголовніший критерій оригіналу - ціна. Духи і туалетна вода - продукт недешевий. Перш ніж зробити вибір, оцініть асортимент різних магазинів, виберіть сподобався парфум і порівняйте ціни. Можете навіть виписати їх. Сподобався вам аромат в одному магазині коштує 1500 рублів, в іншому - 1700, а от у третьому чомусь 500. Очевидно, що останній варіант - підробка. Купити його може тільки людина, чітко розуміючий, що набуває репліку парфумерного бренду.
2
Наступний пункт - розфасовка. Запам'ятайте, жоден відомий бренд не випускає парфуми в пластикових ручках. Якщо ви бачите ряд одноманітних коробочок, що відрізняються тільки кольором, але носять гучні імена абсолютно різних брендів - це безумовна підробка. Міні-флакони теж не викликають особливої довіри. Іноді так реалізують пробники-семпли, для продажу зовсім не призначені і мають на денці відповідну позначку. Але частіше це дійсно грубий фальсифікат. Безумовна підробка - всіляка наливна парфумерія. Жоден бренд не реалізує свій продукт подібним чином.
3
Перевірте упаковку. Зараз фальсифікатори упаковують свою продукцію в дуже якісно виконані коробки. Але ось вид целофану, в яку загорнута коробка, може насторожити. Занадто щільний, мутнуватий целофан з грубою зклейкою - ознака стовідсоткової фальшівкі.Осторожно потрясите коробочку з флаконом. Оригінальні аромати повинні бути надійно зафіксовані всередині упаковки. Якщо флакон вільно переміщається, всередині щось шарудить і гримить - парфум підроблений.
4
Вийміть флакон з коробки, огляньте його. Якщо скло здається вам підозрілим - мутнувате, нерівне, з бульбашками всередині - не купуйте цей флакон. Зніміть і надіньте назад кришку. Оригінальний варіант передбачає зняття з легким зусиллям, але без праці. Кришка точно фіксується на шийці, не обертається і не зіскакує, не розпадається на частини. І, звичайно, ні на флаконі, ні на кришці не повинно бути ніяких подряпин, сколів і потертостей. Якщо хоч крапля сумніву присутній - відмовтеся від покупки.
5
І, нарешті, аромат. На жаль, не завжди є можливість оцінити його безпосередньо в місці покупки. Але в домашніх умовах ви швидко розпізнаєте фальшивку. Запах підробленого парфуму значно простіше, біднішими, позбавлений напівтонів і нюансів. І головне, він обурливо швидко випаровується. Навіть найлегша оригінальна туалетна вода зберігає стійкість не менше півгодини. Підробка ж зникає через 15 хвилин, не залишаючи на шкірі навіть натяку на запах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8y9gjLy2nQA
Корисна порада
Останнім часом дуже поширені покупки через інтернет. Купуючи парфуми в інтернет-магазині, не втрачайте пильності. Пам'ятайте, ви маєте повне право відмовитися від сумнівної покупки. Беручи флакон з рук кур'єра, ретельно огляньте його і тільки тоді віддавайте гроші. Шанс купити підробку в мережі рівно такий же, як і в звичайному магазині.
Сучасні технології не стоять на місці, і з кожним роком у світі з'являється безліч новинок. Це стосується і мобільних телефонів. Здавалося б, вони повинні ставати якісніше, тому що їх складно підробити. Однак це не так. Але відрізнити підробку від оригіналу цілком можливо.
Вам знадобиться
  • Телефон nokia оригінал/не оригінал.
Інструкція
1
Вивчіть зовнішній вигляд телефону. Подивіться, чи якісно зібраний телефон, як забарвлений корпус, чи акуратно виконані окремі деталі дизайну. Більшість підробок відрізняються поганою якістю і зовні не схожі на оригінал.
2
Візьміть телефон в руку і зважте його. Підробка найчастіше легше оригіналу .
3
Перевірте якість інтерфейсу: меню, функціональність, якість перекладу. Інтерфейс оригінальної nokia унікальний, а в підробках найчастіше зустрічається безліч помилок. Крім того набір функцій підроблених телефонів значно відрізняється.
4
Відкрийте задню кришку і витягніть батарею. Перевірте якість збірки внутрішньої частини.
5
Подивіться наявність сертифікатів якості продукції. При продажу оригінальних телефонів в Росії всі вони повинні мати відповідний знак (Ростест), що підтверджує те, що даний апарат пройшов перевірку. Якщо куплений вами телефон такого знака не має, або він відрізняється від справжнього, то у вас в руках підробка.
Зверніть увагу
Якщо вам пропонують купити телефон з двома сім-картами, зверніться до характеристик оригіналу на цей рахунок. Виробники китайських телефонів часто люблять запропонувати вам телефон з двома сім-картами, коли в оригінальній версії є тільки одна.
Корисна порада
На сайті виробника ви можете знайти будь-яку модель, вивчити всі характеристики і порівняти їх з характеристиками вашого телефону.