Як подарувати гаманець. Як правильно дарувати гаманець.

Така вже традиція, що гаманець потрібно отримувати в подарунок, а не купувати самому. З одного боку, гаманець - буденна річ, а з іншого - сховище бюджету, символ грошей. Важливо підійти до вибору цієї речі серйозно, грунтовно, щоб поліпшити добробут її власника. Як же купувати і дарувати гаманець?
Інструкція
1
Враховуйте смак того, кому призначений подарунок. Погодьтеся, що гаманці для дитини і бізнесмена будуть зовсім різними за зовнішнім виглядом і функціональності. Зараз можна придбати гаманець на будь-який смак і бюджет. Для молоді підійдуть гаманці на липучках, ланцюжках, з незвичайними принтами. Респектабельний чоловік оцінить якісний зажим для паперових грошей або портмоне з кишеньками для пластикових карт і візиток. Подивіться, щоб гаманець був функціональним, уточніть, яка валюта буде там зберігатися. Розмір гаманців для рублів, доларів і євро, як правило, різний. Добре, коли в гаманці кілька відділень - для монет і купюр.
2
Звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлений гаманець, і колір. Респектабельним людям в цілях підтримки іміджу вибирайте портмоне з натуральної шкіри або замші з тисненням або стразами. А якщо бюджет для подарунка невеликий, підійде гаманець з тканини або шкірозамінника. На якому б матеріалі ви не зупинилися, віддавайте перевагу гаманець відтінків землі або металу. Найкращі кольори для гаманців - це коричневий, чорний, жовтий, срібний і золотистий. За фен-шую в таких гаманцях завжди будуть водитися гроші. Уникайте синіх, блакитних, зелених кольорів для Монетниця і барсеток, адже дані кольори асоціюються з водою, яка може витекти і забрати з собою все багатство.
3
Якщо ви даруєте гаманець жінці, зверніть увагу на розмір її сумочки. За правилами фен-шуй, чим просторіше гаманець, тим більше буде в ньому грошей. Однак якщо сумочка дами маленька, то величезний гаманець їй просто ні до чого. Жіночий гаманець, як правило, повинен бути стильним і модним, адже це своєрідний аксесуар і прикраса. Можна вибрати моделі, що поєднують в собі гаманець і косметичку.
4
Пам'ятайте про те, що гаманець не прийнято дарувати порожнім! Вкладіть у нього купюру або кілька монеток, що послужить хорошим побажанням багатства тому, кому ви робите презент.
5
Якщо прийшов час змінити гаманець, а його ніхто не дарує, придбайте його собі самі. Для цього при покупці дайте продавцеві велику купюру, а здачу попросіть покласти в новий гаманець. Це необхідно для того, щоб у вас завжди був достаток. У той момент, коли продавець буде вкладати гроші в ваш гаманець, подумки говорите: «Ловись грошик велика і маленька!»